-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос циркуляційний (42120000-6 Насоси та компресори)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-006683-a
Завершена
17 350.00
UAH з ПДВ
Номер:
58b2ff5d3fa0404a90067f66f0ccfe85
Внутрішній номер закупівлі:
30253517
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-006683-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анна Зіміна +380632293044 ziminaanna77@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
17 350.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Насос циркуляційний (42120000-6 Насоси та компресори)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВПК-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24558623
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ будинок 119-А секція 4 МАГАЗИН 2
Ціна пропозиції
17 350.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 14:31
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
be1a56690fb54460b8416b58cd9aec49
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-006683-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВПК-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24558623
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ будинок 119-А секція 4 МАГАЗИН 2
Номер договору:
268
Сума договору:
17 350.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
14 458.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 14:00
Статус:
Підписаний