-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вулиця Комунальників, 12/64, місто Харків (ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-006688-a
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вулиця Комунальників, 12/64, місто Харків (ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
5 248 379.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
14
год
33
хв
45
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6d244c76a4df4fe2bb49a545d07c7fb8
Внутрішній номер закупівлі:
30253513
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-006688-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43927048
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, місто Харків, Конституції майдан, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кравченко Олег 380577252660 dgkh.hmr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
5 248 379.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 14:32 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 14:32 - 17.09.2026 09:00
Період оскарження:
01.09.2026 14:32 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 11:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 248 379.00 Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вулиця Комунальників, 12/64, місто Харків (ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)