-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
георешітки пластикові- ID: UA-2026-08-31-002352-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235656
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
42660000-0 - Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та...×-
42660000-0 - Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання
- ID: UA-2026-08-31-002360-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235655
Староостропільська сільська рада ЄДРПОУ: 04405461ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з оздоровлення дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку в гірській місц...×-
Послуги з оздоровлення дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку в гірській місцевості.
- ID: UA-2026-08-31-002358-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235652
Інгулецький професійний ліцей ЄДРПОУ: 02541319ДК 021:2015: 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд по об'єкту: "Поточний ремонт ділянки вул. Загороди в с. Настас...×-
Технічний нагляд по об'єкту: "Поточний ремонт ділянки вул. Загороди в с. Настасів Тернопільського району Тернопільської області"
- ID: UA-2026-08-31-002353-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235651
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
знаряддя- ID: UA-2026-08-31-002351-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235648
Дочірнє підприємство "Рогатин-Водоканал" ЄДРПОУ: 31619337ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, проспек...×-
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, проспект Червоної Калини, 69А, прочищення зливостічної мережі за кодом ДК 021:2015 (СPV) 45330000-9 (Водопровідні та санітарно-технічні роботи)
- ID: UA-2026-08-31-002343-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235647
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39605452ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44510000-8 Знаряддя (Біта IRVIN, 2*57)- ID: UA-2026-08-31-002361-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235645
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СТАРОСАМБІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01997297ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонер CH-S12FTXAM2S-BL, за додаткові кошторисні призначення коштів згідно рішення се...×-
Кондиціонер CH-S12FTXAM2S-BL, за додаткові кошторисні призначення коштів згідно рішення сесії від 26.05.2026 року №591-70/2026, для реалізації проєкту «Розвиток інфраструктури підтримки ветеранів шляхом створення та оснащення простору “Veteran HUB” у с-ще. Ворохта.
- ID: UA-2026-08-31-002350-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235644
ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-08-31-002347-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235643
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40379396ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Снєжка 10л Ультра, Емаль 0,9 кг біла, грунт-еиаль 3 в 1 2,8 кг, емаль 0,9 кг голуба- ID: UA-2026-08-31-002342-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235641
Комунальне підприємство "Горохівська багатопрофільна лікарня Горохівської міської ради" ЄДРПОУ: 01982896ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Редуктор- ID: UA-2026-08-31-002334-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235640
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3014 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М.ОДЕСА) ЄДРПОУ: 37760707ДК 021:2015: 42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
скакалка- ID: UA-2026-08-31-002348-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235638
Відокремлений структурний підрозділ "Технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету" ЄДРПОУ: 26415046ДК 021:2015: 37441500-6 СкакалкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папка файл А4- ID: UA-2026-08-31-002340-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235635
Офіс охорони культурної спадщини Львівської міської ради ЄДРПОУ: 26256659ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Протипожежні двері- ID: UA-2026-08-31-002324-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235634
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38598371ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові рушники для рук. Код ДК 021:2015 - 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, р...×-
Паперові рушники для рук. Код ДК 021:2015 - 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки
- ID: UA-2026-08-31-002336-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235633
Відділ культури Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02229209ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -