-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива ЛЕОН ТАД 17- ID: UA-2026-09-02-013629-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272345
КП "Яблунівське" Канівської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 43324816ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні вагові- ID: UA-2026-09-02-013628-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272344
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ВОЛИНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" ЄДРПОУ: 34804384ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71610000-7 - Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти (Інженерно-технічний супров...×-
71610000-7 - Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти (Інженерно-технічний супровід та / або послуги з проведення лабораторних випробувань )
- ID: UA-2026-09-02-013623-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272343
Державна організація "ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ" ЄДРПОУ: 42753775ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги охорони- ID: UA-2026-09-02-013624-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272342
Комунальне підприємство "Сучасне місто" ЄДРПОУ: 01550814ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-09-02-013619-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272340
МУЖІЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ЯНОША ГУНЯДІ БЕРЕГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26098504ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Протипожежне, рятувальне та зaхисне обладнання- ID: UA-2026-09-02-013616-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272338
ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26П-463_80570000-0 - Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації (Пос...×-
26П-463_80570000-0 - Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації (Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації за темою: «Основи контролю свердловин»)
- ID: UA-2026-09-02-013613-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272337
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій Чукалівської початкової школи І...×-
Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій Чукалівської початкової школи Івано-Франківської міської ради(кейтеринг)
- ID: UA-2026-09-02-013615-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272336
ЧУКАЛІВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20563171ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-02-013617-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272335
Ліцей №1 м. Хмільника Вінницької області ЄДРПОУ: 13325442ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44210000-5-Конструкції та їх частини (Металопластикова конструкція)- ID: UA-2026-09-02-013614-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272334
ГУНП в Київській області ЄДРПОУ: 40108616ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товар, код за ДК 021-2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо та відео м...×-
Товар, код за ДК 021-2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо та відео матеріалу) IP-камера Xiaomi Smart Camera C701 White
- ID: UA-2026-09-02-013611-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272333
ЦЕНТР СІМ'Ї ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА ЄДРПОУ: 33054613ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля столова пізня, клас перший, ДСТУ 9221- ID: UA-2026-09-02-013609-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272332
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 4114 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323385ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-02-013612-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272331
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШЕПЕТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02146943ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба- ID: UA-2026-09-02-013610-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272330
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02125289ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мило рідке- ID: UA-2026-09-02-013608-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272329
Департамент фінансів Хмельницької обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02311419ДК 021:2015: 33711900-6 МилоАктивна -