-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій Чукалівської початкової школи Івано-Франківської міської ради(кейтеринг)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013615-a
Завершена
1 080.00
UAH без ПДВ
Номер:
84619eccb8454ac78ba1b34cdb7c234f
Внутрішній номер закупівлі:
30272336
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013615-a
Замовник:
ЧУКАЛІВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20563171
-
Адреса:
77458, Україна, Івано-Франківська область, Тисменицький район, Чукалівка, Довбуша, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Бачинська +380979682025 nadiabacinska514@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 080.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій Чукалівської початкової школи Івано-Франківської міської ради(кейтеринг)
Кількість
18 день
Період постачання
02.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
77458, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківська обл., с.Чукалівка, Довбуша, 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАЗУРИК ОЛЕГ ІГОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3278702438
-
Контактна особа:
+38666468917
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЯ СИМОНЕНКА будинок 26 квартира 27
Ціна пропозиції
1 080.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 18:29
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
85b7fe36f91f45b6ab6b2747366c69f0
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-013615-a-a1
Постачальник:
МАЗУРИК ОЛЕГ ІГОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3278702438
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЯ СИМОНЕНКА будинок 26 квартира 27
Номер договору:
5
Сума договору:
1 080.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 17:00
Статус:
Підписаний