-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водовідведення- ID: UA-2026-09-02-011203-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269972
Виконавчий комітет Лохвицької міської ради ЄДРПОУ: 41812483ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і...×-
50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (50413200-5 - послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання)
- ID: UA-2026-09-02-011199-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269970
Івано-Франківський геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03188748ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Таблички- ID: UA-2026-09-02-011202-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269969
ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеції- ID: UA-2026-09-02-011204-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269968
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВЕЛИКОБЕРЕЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРЕГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43932854ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бокси монтажні - код ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захист...×-
Бокси монтажні - код ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
- ID: UA-2026-09-02-011186-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269967
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565) ЄДРПОУ: 23311659ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та...×-
Код ДК 021:2015 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
- ID: UA-2026-09-02-011183-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269966
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3011 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313871ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 2015:...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Гідрозамок автогідропідіймача АГП-22)
- ID: UA-2026-09-02-011198-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269965
КП "Служба муніципального управління" Дрогобицької міської ради ЄДРПОУ: 43032947ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплектувальні вироби і деталі для ремонту виробничого та невиробничого обладнання, госпо...×-
Комплектувальні вироби і деталі для ремонту виробничого та невиробничого обладнання, господарчі товари
- ID: UA-2026-09-02-011188-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269964
Управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Буринської міської ради ЄДРПОУ: 45285931ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-09-02-011194-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269962
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стенд "Інформація щодо військового обліку" (ДК 021:2015: 35260000-4 — Поліцейськ...×-
Стенд "Інформація щодо військового обліку" (ДК 021:2015: 35260000-4 — Поліцейські значки (ДК 021:2015: 35261000-1 — Інформаційні дошки))
- ID: UA-2026-09-02-011196-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269959
Комунальне некомерційне підприємство "Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги" Зіньківської міської ради Полтавської області ЄДРПОУ: 38223007ДК 021:2015: 35260000-4 Поліцейські значкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обстеження індивідуального теплового пункту та систем опалення- ID: UA-2026-09-02-011193-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269956
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з прочищення каналізаційної мережі за адресою вул. Юрія Іллєнка 6- ID: UA-2026-09-02-011197-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269953
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробовувань- ID: UA-2026-09-02-011179-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269947
КЗ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ПІДВОЛОЧИСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40391916ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дезинфекційні засоби- ID: UA-2026-09-02-011180-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269945
ДК 021:2015: 24455000-8 Дезинфекційні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ізоляційна стрічка ПВХ- ID: UA-2026-09-02-011161-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269941
Управління культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Ковельської міської ради ЄДРПОУ: 05396534ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -