-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробовувань
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-011179-a
Завершена
5 760.00
UAH з ПДВ
Номер:
3b66dffee1114eaa86a4d0e09c1168eb
Внутрішній номер закупівлі:
30269947
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-011179-a
Замовник:
КЗ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ПІДВОЛОЧИСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40391916
-
Адреса:
47801, Україна, Тернопільська область, смт Підволочиськ, вул. Лисенка,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шкільняк Надія Миколаївна +380672889495 shkilnyaknadiya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Обґрунтування умови застосування:
Придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Очікувана вартість:
5 760.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "Торговий дім" Газсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36687417
-
Контактна особа:
Недошитко Володимир Михайлович 0352434047
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Микулинецька ,31
Ціна пропозиції
5 760.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 16:01
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0af9f41a1b674709ae7b4faa4bfd49cc
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-011179-a-a1
Постачальник:
ПП "Торговий дім" Газсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36687417
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Микулинецька ,31
Номер договору:
497
Сума договору:
5 760.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний