-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля пізьнього врожаю 2026 року- ID: UA-2026-09-04-010949-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299649
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ «КОЛОРИТ» ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 04591564ДК 021:2015: 03212100-1 КартопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобільного транспорту- ID: UA-2026-09-04-010961-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299646
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 22820000-4 «Бланки» (Свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфі...×-
ДК 021:2015: 22820000-4 «Бланки» (Свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації та Додаток до свідоцтва про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації)
- ID: UA-2026-09-04-010923-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299645
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08571363ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування водія автомобільного транспорту- ID: UA-2026-09-04-010966-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299643
Комунальне некомерційне підприємство "Центр надання соціальних послуг Глибоцької територіальної громади" ЄДРПОУ: 21423851ДК 021:2015: 66512100-3 Послуги зі страхування від нещасних випадківАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відшкодування за свідоцтва про здобуття базової та повної середньої освіти- ID: UA-2026-09-04-010954-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299641
ЧОРТКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ МАРКІЯНА ШАШКЕВИЧА ЧОРТКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24625621ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечн...×-
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
- ID: UA-2026-09-04-010960-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299639
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ" ЄДРПОУ: 04704790ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-09-04-010950-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299638
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт із заміною віконних конструкцій, та влаштування укосів в приміщенні ЗДО (я...×-
Поточний ремонт із заміною віконних конструкцій, та влаштування укосів в приміщенні ЗДО (ясла-садоу) "Дубок" за адресою: вул. Березнева, 11, с. Дубіївка, Черкаського району, Черкаської області
- ID: UA-2026-09-04-010955-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299637
Відділ освіти Руськополянської сільської ради ЄДРПОУ: 46236838ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга "Комерційного обліку для точки обліку"- ID: UA-2026-09-04-010970-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299636
СОЛОНИЦІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04398821ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби- ID: UA-2026-09-04-010971-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299635
Товстенська селищна рада ЄДРПОУ: 02045722ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замок Comit з тросом на вікна білий- ID: UA-2026-09-04-010957-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299634
Львівський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571995ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби- ID: UA-2026-09-04-010956-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299631
Вінницьке вище професійне училище Департаменту поліції охорони ЄДРПОУ: 08571794ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарські товари: Сіль таблетована рекристалізована- ID: UA-2026-09-04-010963-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299630
ЛЬВІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА МУЗИЧНА АКАДЕМІЯ ІМЕНІ М.В.ЛИСЕНКА ЄДРПОУ: 02214225ДК 021:2015: 14430000-4 Випарена сіль і чистий хлорид натріюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавички трикотажні- ID: UA-2026-09-04-010952-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299629
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пензлі малярні- ID: UA-2026-09-04-010945-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299628
Державна установа Київський слідчий ізолятор ЄДРПОУ: 08563694ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -