• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами

Завершена

353 754.00 UAH з ПДВ
Номер: b2d36db9e8f3453da44adbb6a884aedb
Внутрішній номер закупівлі: 30299639
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-010960-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
Контактна особа: Олександра Бондаренко +380487507282 o.bondarenko@port-yuzhny.com.ua http://www.port-yuzhny.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації Підпунктом 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості) передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Замовником була оголошена процедура відкритих торгів на закупівлю послуг за кодом ДК 021:2015 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами з очікуваною вартістю 295 435,00 грн без ПДВ. Ідентифікатор закупівлі UA-2026-06-10-010452-a. Дана закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель 25.06.2026 внаслідок неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах. Таким чином, наявні підстави для укладання прямого договору відповідно до пункту 13 Особливостей. Предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проєкт договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), не відрізняються від вимог, що були визначені Замовником у тендерній документації. Сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену Замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі. Враховуючи вищевикладене, з метою забезпечення потреби в закупівлі послуг за кодом ДК 021:2015 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами, Замовник укладає договір без використання електронної системи закупівель на підставі пункту 13 Особливостей з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом України «Про публічні закупівлі».
Очікувана вартість: 353 754.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги зі збирання, перевезення та оброблення небезпечних відходів: 16 01 07* Масляні фільтри Місце надання послуг: територія ДП «МТП «Південний» та територія Виконавця
Код ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Кількість 4 тонна
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Послуги зі збирання, перевезення та оброблення небезпечних відходів: 15 01 10* Упаковка, що містить залишки або забруднена небезпечними речовинами (тара металева, скляна, дерев’яна тощо) Місце надання послуг: територія ДП «МТП «Південний» та територія Виконавця
Код ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Кількість 0.7 тонна
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Послуги зі збирання, перевезення та оброблення небезпечних відходів: 15 02 02* Абсорбенти, фільтрувальні матеріали (включаючи оливні фільтри інакше не зазначені), обтиральне ганчір’я та захисний одяг, забруднені небезпечними речовинами (промаслене ганчір’я, промаслений пісок, препарат «Еконадін») Місце надання послуг: територія ДП «МТП «Південний» та територія Виконавця
Код ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Кількість 5.5 тонна
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Послуги зі збирання, перевезення та оброблення небезпечних відходів: 08 01 11* Відходи фарб, лаків, що містять органічні розчинники або інші небезпечні речовини Місце надання послуг: територія ДП «МТП «Південний» та територія Виконавця
Код ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Кількість 1 тонна
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Послуги зі збирання, перевезення та оброблення небезпечних відходів: 12 01 05 Ошурки, обрізки та стружка пластмас Місце надання послуг: територія ДП «МТП «Південний» та територія Виконавця
Код ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Кількість 0.9 тонна
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Послуги зі збирання, перевезення та оброблення небезпечних відходів: 12 01 15 Шлами від механічного оброблення інші, ніж зазначені за кодом 12 01 14 Місце надання послуг: територія ДП «МТП «Південний» та територія Виконавця
Код ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Кількість 0.5 тонна
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Послуги зі збирання, перевезення та оброблення небезпечних відходів: 20 01 08 Кухонні відходи та відходи підприємств громадського харчування, що піддаються біологічному розкладу Місце надання послуг: територія ДП «МТП «Південний» та територія Виконавця
Код ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Кількість 0.006 тонна
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Послуги зі збирання, перевезення та оброблення небезпечних відходів: 15 02 03 Абсорбенти, фільтрувальні матеріали (включаючи оливні фільтри інакше не зазначені), обтиральні матеріали та захисний одяг інші, ніж зазначені за кодом 15 02 02 (відпрацьовані фільтри (синтетичні волокнисті); фільтрувальні коробки протигазів; відпрацьований захисний одяг; відпрацьоване захисне взуття) Місце надання послуг: територія ДП «МТП «Південний» та територія Виконавця
Код ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Кількість 1.3 тонна
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Послуги зі збирання, перевезення та оброблення небезпечних відходів: 20 01 39 Пластмаса Місце надання послуг: територія ДП «МТП «Південний» та територія Виконавця
Код ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Кількість 1.5 тонна
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Послуги зі збирання, перевезення та оброблення небезпечних відходів: 04 02 99 Інші відходи цієї підгрупи (шпагат, канати і троси) Місце надання послуг: територія ДП «МТП «Південний» та територія Виконавця
Код ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Кількість 1.2 тонна
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Послуги зі збирання, перевезення та оброблення небезпечних відходів: 20 01 02 Скло Місце надання послуг: територія ДП «МТП «Південний» та територія Виконавця
Код ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Кількість 1 тонна
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Послуги зі збирання, перевезення та оброблення небезпечних відходів: 17 06 04 Ізоляційні матеріали інші, ніж зазначені за кодами 17 06 01 і 17 06 03 (скловата, мінеральна вата, склопластик) Місце надання послуг: територія ДП «МТП «Південний» та територія Виконавця
Код ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Кількість 0.3 тонна
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Послуги зі збирання, перевезення та оброблення небезпечних відходів: 20 01 38 Деревина інша, ніж зазначена за кодом 20 01 37 (відходи деревини та виробів із деревини) Місце надання послуг: територія ДП «МТП «Південний» та територія Виконавця
Код ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Кількість 0.5 тонна
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ "УКРЕКОПРОМ"
Ціна пропозиції 353 754.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 15:24
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b340007d029d4094b589370728fc775b
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-04-010960-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ "УКРЕКОПРОМ"
Номер договору: НС-108/26
Сума договору: 353 754.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 294 795.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 13:37
Статус:
Підписаний
pdf
Довідка_з_ЄДР_39624900_ТОВ_НВК_УКРЕКОПРОМ_2026-09-04_12-51.p...
pdf
НС-108-26 ТОВ НВК УКРЕКОПРОМ.pdf