-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий- ID: UA-2026-08-31-013744-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246917
Серебринецький ліцей Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької обасті ЄДРПОУ: 26220393ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали та комп'ютерна техніка- ID: UA-2026-08-31-013745-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246916
АРХІВНИЙ ВІДДІЛ КОЛОМИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 38521356ДК 021:2015: 30200000-1 Комп’ютерне обладнання та приладдяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (Дизельне паливо) (додаткова закупівля)- ID: UA-2026-08-31-013743-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246915
Львівське комунальне підприємство "Зелений Львів" ЄДРПОУ: 05472519ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миша А4Tech FB10C Ash Blue Wireless- ID: UA-2026-08-31-013742-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246914
Центр професійного розвитку педагогічних працівників м.Львова ЄДРПОУ: 20837504ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
19640000-4- Поліетиленові мішки та пакети для сміття- ID: UA-2026-08-31-013740-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246912
Зорянська сільська рада ЄДРПОУ: 04387220ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
медичні огляди працівників- ID: UA-2026-08-31-013739-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246911
ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цвяхи будівельні, гладкий стрижень 2.5х60 мм, без покриття- ID: UA-2026-08-31-013736-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246910
Військова частина А4977 ЄДРПОУ: 26639679ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 72410000-7 Послуги провайдерів- ID: UA-2026-08-31-013737-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246909
ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Футболки та сорочки- ID: UA-2026-08-31-013738-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246908
КЗ "Балтська спеціальна школа Одеської обласної ради" " ЄДРПОУ: 22495775ДК 021:2015: 18330000-1 Футболки та сорочкиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вулиці Володимира Зарадюка в селі Кульчин Луцької міської територіальної г...×-
Поточний ремонт вулиці Володимира Зарадюка в селі Кульчин Луцької міської територіальної громади (коригування)
- ID: UA-2026-08-31-013735-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246907
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні із хлібних сухарів пшеничних, без спецій- ID: UA-2026-08-31-013734-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246906
ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профіль сталевий гнутий PS СD, 3 м (0,4 мм)- ID: UA-2026-08-31-013733-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246905
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло- ID: UA-2026-08-31-013732-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246904
Серебринецький ліцей Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької обасті ЄДРПОУ: 26220393ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Піна монтажна 860мл- ID: UA-2026-08-31-013731-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246903
Відділ освіти , молоді , спорту , культури і туризму Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області ЄДРПОУ: 44096307ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стерилізатор паровий з об’ємом камери 23 л. (код за ДК 021:2015 – 33190000-8— Медичне обла...×-
Стерилізатор паровий з об’ємом камери 23 л. (код за ДК 021:2015 – 33190000-8— Медичне обладнання та вироби)
- ID: UA-2026-08-31-013729-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246901
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМІЛЯНСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05540577ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -