-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Участь в курсі "Військовий облік на підприємствах. СТАНДАРТ"- ID: UA-2026-09-01-009658-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256498
ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Закупівля енергосервісу головної наснсної станції Булгород-Дністровського МУВГ Procurement...×-
Закупівля енергосервісу головної наснсної станції Булгород-Дністровського МУВГ Procurement of energy services for the main pumping station of the Bilhorod-Dnistrovskyi Inter-district Water Management Department
- ID: UA-2026-09-01-009643-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256496
Білгород-Дністровське міжрайонне управління водного господарства ЄДРПОУ: 21013142ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 54 дні (до 25.10.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двигуни та їх частини- ID: UA-2026-09-01-009637-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256495
Головне управління ПФУ у Львівській області ЄДРПОУ: 13814885ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
стартер код-31610000-5 електричне обладнання до двигунів і транспортних засобів- ID: UA-2026-09-01-009650-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256494
Комунальне підприємство "ЕКО-САН" ЄДРПОУ: 38429746ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (ДК 021:2015 - 50110000-9) Ремонт та технічне обслуговування шкільного автобусу
- ID: UA-2026-09-01-009667-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256486
НОВОПРАЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 НОВОПРАЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26505424ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Автомобільні шини- ID: UA-2026-08-31-011404-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256485
Центр протимінної діяльності ЄДРПОУ: 26630158ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби домашнього текстилю- ID: UA-2026-09-01-009675-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256484
Обласне комунальне некомерційне підприємство «Чернівецький обласний медичний діагностично-реабілітаційний центр» ЄДРПОУ: 45002411ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
09310000-5 електрична енергія (електрична енергія для об'єктів банку)- ID: UA-2026-09-01-009670-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256483
Акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України" ЄДРПОУ: 00032112ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світлодіодна стрічка- ID: UA-2026-09-01-009663-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256482
Волинський національний університет імені Лесі Українки ЄДРПОУ: 02125102ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 — 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи(Поточ...×-
ДК 021:2015 — 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи(Поточний ремонт покрівлі будівлі патологоанатомічного відділення Комунальне підприємство « Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка» Рівненської обласної ради 33007 ,м Рівне, вул. Київська 78-г)
- ID: UA-2026-09-01-009668-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256481
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ ЮРІЯ СЕМЕНЮКА" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000010ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розповсюдження та популяризація національних фільмів, а саме представлення українських філ...×-
Розповсюдження та популяризація національних фільмів, а саме представлення українських фільмів і сервісів у 2026 році на національному стенді під час кіно ринків міжнародних кінофестивалів класу «А» та інших профільних індустріальних заходах
- ID: UA-2026-09-01-009669-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256480
Державне агентство України з питань кіно ЄДРПОУ: 37508051ДК 021:2015: 79900000-3 Різні ділові та пов’язані з діловою сферою послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатор системи охолодження МАЗ 533- ID: UA-2026-09-01-009659-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256479
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОГОДУХІВВОДА" ЄДРПОУ: 33258999ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
акумулятор DJI Matrice 4 series Battery- ID: UA-2026-09-01-009674-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256478
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області ЄДРПОУ: 38590042ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папки-швидкозшивачі, Папки з файлами, Папки на зав'язках, Папки на кільцях- ID: UA-2026-09-01-009677-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256477
ОДЕСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ № 11 ЄДРПОУ: 05458353ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи з реконструкції акумуляторної батареї виробничого підрозділу служби електропостачан...×-
Роботи з реконструкції акумуляторної батареї виробничого підрозділу служби електропостачання за адресою: Черкаська обл. (п.1.4.1.5 Інвестиційної програми 2026 року). - ДК 021:2015 - 45310000-3 – «Електромонтажні роботи».
- ID: UA-2026-09-01-009657-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256476
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081200ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 18:00)
-