-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Буряк столовий, капуста, морква, цибуля, код ДК 021:2015- 03220000-9 Овочі, фрукти та горі...×-
Буряк столовий, капуста, морква, цибуля, код ДК 021:2015- 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
- ID: UA-2026-08-31-004125-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237416
Відокремлений структурний підрозділ «Тернопільський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя» ЄДРПОУ: 02549121ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Пускозаряд 216/2026- ID: UA-2026-08-30-000533-a
- Дата створення : 30.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237414
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А0237 ЄДРПОУ: 24973368ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
джерело безперебійного живлення 2000VA 1200 Вт- ID: UA-2026-08-31-004119-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237413
Військова частина А5109 ЄДРПОУ: 26642865ДК 021:2015: 31154000-0 Джерела безперебійного живленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з просочування деревини- ID: UA-2026-08-31-004122-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237412
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ № 3" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45855159ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стропи, Стяжні реміні (за кодом ДК 021:2015 ДК 021:2015: 39540000-9 — Вироби різні з канат...×-
Стропи, Стяжні реміні (за кодом ДК 021:2015 ДК 021:2015: 39540000-9 — Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки)
- ID: UA-2026-08-31-004128-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237410
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСПЕЦБУД" ЄДРПОУ: 32168454ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення технічної інвентаризації з видачею технічного паспорту на об'єкт...×-
Послуги з проведення технічної інвентаризації з видачею технічного паспорту на об'єкт нерухомого майна та внесення відомостей технічної інвентаризації до ЄДЕССБ зі створенням ідентифікатора відповідного об’єкта нерухомого майна
- ID: UA-2026-08-31-004137-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237409
Вараський ліцей №2 Вараської міської ради ЄДРПОУ: 33451143ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
7982 Послуги, пов’язані з друком- ID: UA-2026-08-31-004133-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237408
Ганнопільська сільська рада ЄДРПОУ: 04404941ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджа- ID: UA-2026-08-31-004116-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237407
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "БАРВІНОК" КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25697628ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Виконання будівельних робіт за об'єктом: «Реконструкція інженерних вводів житлових бу...×-
Виконання будівельних робіт за об'єктом: «Реконструкція інженерних вводів житлових будинків із встановленням вузлів комерційного обліку теплової енергії разом з програмно-апаратною частиною диспетчеризації по вул. Саксаганського, 9, Печерський район міста Києва»
- ID: UA-2026-08-31-004121-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237406
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування комп’ютерної техніки та периферійного обладнання- ID: UA-2026-08-31-004114-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237405
ЛЬВІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №43 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23888598ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код за ДК 021:2015-90520000-8: Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, ме...×-
код за ДК 021:2015-90520000-8: Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги у сфері управління відходами)
- ID: UA-2026-08-31-004105-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237404
Комунальне некомерційне підприємство "Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування Бершадської міської ради" ЄДРПОУ: 01982494ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйце куряче столов...×-
Код ДК 021:2015:03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйце куряче столове)
- ID: UA-2026-08-31-004104-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237403
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44569715ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні дослідження води- ID: UA-2026-08-31-004112-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237400
Ніжинський центр соціально-психологічної реабілітації дітей Служби у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації ЄДРПОУ: 26543591ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Джерела безперебійного живлення- ID: UA-2026-08-31-004107-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237399
Управління цифровізації та цифрових трансформацій Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 44778304ДК 021:2015: 31154000-0 Джерела безперебійного живленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт внутрішньої мережі постачання х...×-
Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт внутрішньої мережі постачання холодної води з вузлом обліку та насосною станцією у підвальному приміщенні гуртожитку за адресою: м. Полтава, вул. Шевченка, 96)
- ID: UA-2026-08-31-004109-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237398
ПОЛТАВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ ІМ.М.В.ОСТРОГРАДСЬКОГО (ПАНО ІМ.М.В.ОСТРОГРАДСЬКОГО) ЄДРПОУ: 22518134ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -