-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття на вул. Старокостянтинівське ш...×-
Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття на вул. Старокостянтинівське шосе у м. Хмельницькому (додаткові послуги)
- ID: UA-2026-09-02-006797-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265596
Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 03356163ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
різьба метрова діам. 18мм, гайка М18, шайба М18- ID: UA-2026-09-02-006799-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265595
КП ВОЛОЧИСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ТЕПЛОВИК» ЄДРПОУ: 14151820ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей для плитки- ID: UA-2026-09-02-006795-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265592
Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради "Фастівська багатопрофільна лікарня" інтенсивного лікування ЄДРПОУ: 01994238ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
домкрат- ID: UA-2026-09-02-006789-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265591
Державний навчальний заклад "Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів" ЄДРПОУ: 00452713ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автозапчастини- ID: UA-2026-09-02-006790-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265589
Львівська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів ЄДРПОУ: 00719406ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги для Івашковицької початкової школи, с. Івашковиця, 112, Хустський р-н...×-
Кейтерингові послуги для Івашковицької початкової школи, с. Івашковиця, 112, Хустський р-н, Закарпатська обл., Дубівської початкової школи, Україна, Закарпатська область, с. Дуби, Великорозтіцької початкової школи, с. Велика Розтока, Закарпатська обл., вулиця Центральна, 43
- ID: UA-2026-09-02-006793-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265588
Відділ освіти, охорони здоров"я,культури, сім"ї, молоді та спорту Іршавської міської ради ЄДРПОУ: 41912705ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Екскав...×-
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Екскаватор - навантажувач 4СХ Sitemaster або еквівалент)
- ID: UA-2026-09-02-006783-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265586
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго" ЄДРПОУ: 22927045ДК 021:2015: 43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 21:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консерви- ID: UA-2026-09-02-006785-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265584
Комунальна установа "Запорізький дитячий будинок-інтернат" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02770096ДК 021:2015: 15240000-2 Рибні консерви та інші рибні страви і пресервиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мийка високого тиску karcher k7- ID: UA-2026-09-02-006787-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265583
4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Кіровоградській області ЄДРПОУ: 36734718ДК 021:2015: 42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилюванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прапор України- ID: UA-2026-09-02-006784-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265581
КП Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник ЄДРПОУ: 02224070ДК 021:2015: 35821000-5 ПрапориАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт го...×-
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом, господарчі товари
- ID: UA-2026-09-02-006779-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265580
Управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Буринської міської ради ЄДРПОУ: 45285931ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планка порожна- ID: UA-2026-09-02-006780-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265579
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03363789ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 16820000-9 Частини для лісогосподарської техніки- ID: UA-2026-09-02-006796-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265577
ДК 021:2015: 16820000-9 Частини для лісогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумуляторна батарея 74 А- ID: UA-2026-09-02-006788-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265576
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОЗЕЛЬЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04383682ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали (фарба, емаль біла, емаль коричнева, емаль жовто-коричнева)- ID: UA-2026-09-02-006773-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265574
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ НОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 44092043ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -