-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги для Івашковицької початкової школи, с. Івашковиця, 112, Хустський р-н, Закарпатська обл., Дубівської початкової школи, Україна, Закарпатська область, с. Дуби, Великорозтіцької початкової школи, с. Велика Розтока, Закарпатська обл., вулиця Центральна, 43
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-006793-a
Завершена
165 240.00
UAH з ПДВ
Номер:
bdfbdab59c7e4a0d81a4fdf9bd93a191
Внутрішній номер закупівлі:
30265588
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-006793-a
Замовник:
Відділ освіти, охорони здоров"я,культури, сім"ї, молоді та спорту Іршавської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41912705
-
Адреса:
90100, Україна, Закарпатська область, місто Іршава, Площа Народна,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дубець Ярослав Петрович +380965064124 irshothosvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
165 240.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кейтерингові послуги для Івашковицької початкової школи, с. Івашковиця, 112, Хустський р-н, Закарпатська обл., Дубівської початкової школи, Україна, Закарпатська область, с. Дуби, Великорозтіцької початкової школи, с. Велика Розтока, Закарпатська обл., вулиця Центральна, 43
Кількість
2754 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ШЕСТАК ПЕТРО ПЕТРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2859606059
-
Контактна особа:
Шестак Петро Петрович 0673123040
-
Адреса:
90130, Україна, Закарпатська область, с. Ільниця, ВУЛИЦЯ ШАХТАРСЬКА, будинок 7, квартира 1
Ціна пропозиції
165 240.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 13:38
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
373bd4a4c5934d04972b6bc7261f0c52
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-006793-a-a1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ШЕСТАК ПЕТРО ПЕТРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2859606059
-
Адреса:
90130, Україна, Закарпатська область, с. Ільниця, ВУЛИЦЯ ШАХТАРСЬКА, будинок 7, квартира 1
Номер договору:
222
Сума договору:
165 240.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний