-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо Євро-5, Бензин А-95- ID: UA-2026-08-31-011292-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244598
Комунальне підприємство "Вигодський комбінат комунальних підприємств" Вигодської селищної ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 32149468ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Закупка автомобільних запасних частин- ID: UA-2026-08-31-010395-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244595
Військова частина А4150 ЄДРПОУ: 08180776ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукерки, шоколадки- ID: UA-2026-08-31-011324-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244594
Сектор освіти, культури, молоді, спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради ЄДРПОУ: 44141488ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Путильське надлісництво у т. ч: Лот 1: лісозаготівельні послуги;...×-
Лісозаготівельні послуги Путильське надлісництво у т. ч: Лот 1: лісозаготівельні послуги; Лот 2: лісозаготівельні послуги.
- ID: UA-2026-08-31-011322-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244591
ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45495765ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Закупка автомобільних запасних частин- ID: UA-2026-08-31-009920-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244589
Військова частина А4150 ЄДРПОУ: 08180776ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роб...×-
Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роботи) і в зворотньому напрямку за кодом ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
- ID: UA-2026-08-31-011318-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244588
Відділ освіти Бородянської селищної ради ЄДРПОУ: 43078651ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних...×-
ДК 021:2015 – 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля – 50112000-3)
- ID: UA-2026-08-31-011328-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244586
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розроблення, підготовки та обробки результатів іспиту «КРОК», іспиту з англійськ...×-
Послуги з розроблення, підготовки та обробки результатів іспиту «КРОК», іспиту з англійської мови професійного спрямування, що проводяться у центрах сертифікаційного тестування у комп’ютерній формі за місцем перебування здобувачів Замовника за межами території України
- ID: UA-2026-08-31-011321-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244585
БЕРИСЛАВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЄДРПОУ: 02011634ДК 021:2015: 80320000-3 Послуги у сфері медичної освітиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуга з ремонту транспортного засобу (технічного обслуговування) Volkswagen Transporter...×-
Послуга з ремонту транспортного засобу (технічного обслуговування) Volkswagen Transporter T5
- ID: UA-2026-08-31-011213-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244584
Військова частина А4076 ЄДРПОУ: 26632418ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт вхідної групи з облаштуванням пандуса (забезпечення безперешкодного до...×-
«Капітальний ремонт вхідної групи з облаштуванням пандуса (забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до будівлі та приміщень) за адресою: вул. Рональда Рейгана (Теодора Драйзера), 22 літер А в Деснянському районі м. Києва. Коригування»
- ID: UA-2026-08-31-011325-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244582
Комунальне підприємство "Київжитлоспецексплуатація" ЄДРПОУ: 03366500ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з водопостачання та водовідведення- ID: UA-2026-08-31-011312-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244581
УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 03195518ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Герметик- ID: UA-2026-08-31-011313-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244580
Козівська селищна рада ЄДРПОУ: 04525573ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби- ID: UA-2026-08-31-011305-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244578
Лучинецька гімназія Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької обасті ЄДРПОУ: 25501855ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги гарячого харчування (код за ЄЗС 021:2015: 55330000-2 Послуги кафе), під час провед...×-
Послуги гарячого харчування (код за ЄЗС 021:2015: 55330000-2 Послуги кафе), під час проведення заходу у сфері зовнішніх зносин, а саме, робочого візиту до Чернігівської області делегації демократичної парламентської групи Франції 31 серпня 2026 року
- ID: UA-2026-08-31-011307-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244577
ДК 021:2015: 55330000-2 Послуги кафеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Оперативна пам’ять)- ID: UA-2026-08-31-011306-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244575
Комунальне підприємство "Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади" ЄДРПОУ: 01982985ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-