• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля – 50112000-3)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)

5 500.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
14
год
01
хв
56
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 7d8f9fe5cba544468ba20308f2259e02
Внутрішній номер закупівлі: 30244586
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011328-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Контактна особа: Гладун Ірина Сергіївна 380532608733 Iryna_Hladun@nupp.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 5 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:05 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:05 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:05 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 15:02

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 500.00 ДК 021:2015 – 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля – 50112000-3)