-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Брикети паливні Pini Kay, деревина хвойних та листяних порід- ID: UA-2026-09-04-013142-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301801
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3042 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803684ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вулично-дорожньої мережі в с-щі Ратне, пров. Лесі Українки, Ковельського р...×-
Поточний ремонт вулично-дорожньої мережі в с-щі Ратне, пров. Лесі Українки, Ковельського району Волинської області
- ID: UA-2026-09-04-013143-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301800
Виконавчий комітет Ратнівської селищної ради ЄДРПОУ: 44096289ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дрова колоті твердих порід за код ДК 021:2015 - 03410000-7- Деревина, 03413000-8 Паливна д...×-
Дрова колоті твердих порід за код ДК 021:2015 - 03410000-7- Деревина, 03413000-8 Паливна деревина
- ID: UA-2026-09-04-013133-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301799
Головне управління Національної поліції у Львівській області ЄДРПОУ: 40108833ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки...×-
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники"; 44110000-4 - "Конструкційні матеріали"; 44810000-1 - "Фарби"; 31520000-7 - "Світильники та освітлювальна арматура"; 31220000-4 - "Елементи електричний схем"; 31320000-5 - "Електророзподільні кабелі"; 44510000-1 - "Замки, ключи та петлі"; 44220000-8 - "Столярні вироби"; 24910000-6 - "Клеї"; 44170000-2 - "Плити, листи, стрічки та фольга, пов"язані з конструкційними матеріалами"; 44140000-3 - "Продукція пов"язана з конструкційними матеріалами"; 44530000-4 - "Кріпильні деталі"; 42520000-7 - "Вентиляційне обладнання"; 44330000-2 - "Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі"; 44160000-9 - "Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби"; 42130000-9 - "Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої"; 39350000-0 - "Каналізаційне обладнання"; 39220000-0 - "Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування"; 38620000-7 - "Поляризаційні матеріали"; 44510000-8 - "Знаряддя"; 38420000-5 - "Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів"
- ID: UA-2026-09-04-013132-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301796
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту обслуговування організаційної техніки (регенерація картриджа)- ID: UA-2026-09-04-013134-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301795
ОХТИРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №11 ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33158505ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з профілактичного вимірювання електроустановок в ДУ «ТМО МВС України по Чернівець...×-
Послуги з профілактичного вимірювання електроустановок в ДУ «ТМО МВС України по Чернівецькій області» за адресою : м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 228
- ID: UA-2026-09-04-013130-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301792
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання МВС України по Чернівецькій області" ЄДРПОУ: 08734606ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійні роботи на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 07060...×-
Аварійні роботи на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 070602 Колочава - Усть-Чорна - Калини - Бедевля км 29+556 - км 29+676 (експлуатаційне утримання)
- ID: UA-2026-09-04-013126-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301791
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ СЛУЖБА МІСЦЕВИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43427067ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 19:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт будівлі гаражів - усунення аварійної ситуації (покрівля) Тернопільської...×-
Капітальний ремонт будівлі гаражів - усунення аварійної ситуації (покрівля) Тернопільської районної державної лікарні ветеринарної медицини за адресою вул.Енергетична, 56 селище Велика Березовиця, Тернопільського району, Тернопільської області
- ID: UA-2026-09-04-013129-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301790
Тернопільська районна державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 00704712ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Покажчик високої напруги "Еквівольта 6-20К"- ID: UA-2026-09-04-013124-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301789
ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Молоко коров'яче пастеризоване, 2,6%, плівка поліетиленова, ДСТУ 2661, 900-1000г- ID: UA-2026-09-04-013122-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301787
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43369291ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Персональний нагрудний відеореєстратор та супутнє обладнання- ID: UA-2026-09-04-013121-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301786
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3053 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803796ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення "M.E.Doc"- ID: UA-2026-09-04-013120-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301785
Ліцей № 15 міста Житомира ЄДРПОУ: 22059057ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щепоріз МС-80 БД, комплект ножів МС-80- ID: UA-2026-09-04-013118-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301783
ДК 021:2015: 43810000-4 Деревообробне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення лабораторних досліджень і вимірювань.- ID: UA-2026-09-04-013116-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301782
РОКИТНІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ КОМБІНОВАНОГО ТИПУ №1 "ТЕРЕМОК" РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26405740ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Інвертор зварювальний Патон ВДІ-250Е (ECO-250) DC MMA, 250 A, 8,8кВА, 5кг (або аналог)- ID: UA-2026-09-04-013103-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301781
Військова частина Т0940 ЄДРПОУ: 26632246ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 12:00)
-