• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Аварійні роботи на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 070602 Колочава - Усть-Чорна - Калини - Бедевля км 29+556 - км 29+676 (експлуатаційне утримання)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 19:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 19:00)

20 350 629.17 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
21
год
34
хв
42
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: e641e6d004d0441fae3ccfdc201c538e
Внутрішній номер закупівлі: 30301791
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-013126-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ СЛУЖБА МІСЦЕВИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Ковш Норберт Федорович 380681977059 DP_SMAD_UO@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 20 350 629.17 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 17:26 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 17:26 - 20.09.2026 19:00
Період оскарження: 04.09.2026 17:26 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:06

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴20 350 629.17 Аварійні роботи на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 070602 Колочава - Усть-Чорна - Калини - Бедевля км 29+556 - км 29+676 (експлуатаційне утримання)