-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дрова колоті твердих порід за код ДК 021:2015 - 03410000-7- Деревина, 03413000-8 Паливна деревина
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013133-a
Завершена
972 720.00
UAH з ПДВ
Номер:
b1a1d5b4c91b4ecdb88c4a459066399f
Внутрішній номер закупівлі:
30301799
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013133-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, ПЛОЩА ГЕНЕРАЛА ГРИГОРЕНКА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ольга Колодчак +380322586783 zakupivli_gunp@ukr.net https://lv.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
972 720.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова колоті твердих порід за код ДК 021:2015 - 03410000-7- Деревина, 03413000-8 Паливна деревина
Кількість
83 метр кубічний
Період постачання
до 01.11.2026
Дрова колоті твердих порід за код ДК 021:2015 - 03410000-7- Деревина, 03413000-8 Паливна деревина
Кількість
110 метр кубічний
Період постачання
до 01.11.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЮРІВ ОЛЕГ ФЕДОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2461120294
-
Адреса:
77673, Україна, Івано-Франківська область, Калуський р-н село Ясень вул.Хмельницького Б. будинок 76
Ціна пропозиції
972 720.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 17:27
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d73349068a664d3c814cf70b8a007c4a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-013133-a-a1
Постачальник:
ЮРІВ ОЛЕГ ФЕДОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2461120294
-
Адреса:
77673, Україна, Івано-Франківська область, Калуський р-н село Ясень вул.Хмельницького Б. будинок 76
Номер договору:
703
Сума договору:
972 720.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
810 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 11:00
Статус:
Підписаний