-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Гумові вироби- ID: UA-2026-08-31-003360-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236663
ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 04.09.26 13:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дріт в’язальний- ID: UA-2026-08-31-003373-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236661
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по вивезенню рідких побутових відходів за адресою: 38105, село Власівка, Зіньківсь...×-
Послуги по вивезенню рідких побутових відходів за адресою: 38105, село Власівка, Зіньківська ТГ, Полтавський район, Полтавська область
- ID: UA-2026-08-31-003375-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236658
ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 19513200-7 Ізоляційна стрічка- ID: UA-2026-08-31-003362-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236656
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 19513200-7 Ізоляційна стрічкаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне (код ДК 021:2015: 30190000-7: Офісне устаткування та...×-
Офісне устаткування та приладдя різне (код ДК 021:2015: 30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне)
- ID: UA-2026-08-31-003364-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236655
Комунальне підприємство "АТП-2528" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03358216ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і суп...×-
50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-08-31-003359-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236653
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ЗИМНОВОДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44021137ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дезінсекція в приміщеннях- ID: UA-2026-08-31-003356-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236652
Комунальне некомерційне підприємство"Тульчинський обласний центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 25497160ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 5551000...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 55510000-8: Послуги їдалень (Лот 4 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Білицькій гімназії Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області)
- ID: UA-2026-08-31-003355-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236651
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСАМБІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44030102ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Теплова енергія- ID: UA-2026-08-31-003354-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236650
Служба безпеки України ЄДРПОУ: 00034074ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фільтр масляний на автомобіль КрАЗ 6322-02 vin Y7A632200H0820266; Фільтр повітряний на авт...×-
Фільтр масляний на автомобіль КрАЗ 6322-02 vin Y7A632200H0820266; Фільтр повітряний на автомобіль КрАЗ 6322-02 vin Y7A632200H0820266; Фільтр паливний (грубої очистки) на автомобіль КрАЗ 6322-02 vin Y7A632200H0820266; Фільтр паливний (тонкої очистки) на автомобіль КрАЗ 6322-02 vin Y7A632200H0820266
- ID: UA-2026-08-31-003339-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236649
Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33879077ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дріт колючий єгоза, сітка рабиця оцинкована- ID: UA-2026-08-31-003352-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236648
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія рафінована- ID: UA-2026-08-31-003357-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236647
Липовецький ліцей №3 Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 21727539ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою міста – визначення придатності матеріалів до повторного використання...×-
Послуги з благоустрою міста – визначення придатності матеріалів до повторного використання, для виконання послуг з поточного ремонту доріг і вулиць міста Дніпра
- ID: UA-2026-08-31-003344-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236646
Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 40506232ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прожектор світлодіодний з датчиком руху- ID: UA-2026-08-31-003348-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236645
Харківський національний медичний університет ЄДРПОУ: 01896866ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Інтерактивні панелі НУШ- ID: UA-2026-08-31-003331-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236644
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-