-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дріт колючий єгоза, сітка рабиця оцинкована
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003352-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
83 420.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
15
год
17
хв
39
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a41ffca7a52240d7b8bfdab610b89e1d
Внутрішній номер закупівлі:
30236648
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003352-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
83 420.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 11:42 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 11:42 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 11:42 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴83 420.00 Дріт колючий єгоза, сітка рабиця оцинкована