-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фільтр масляний на автомобіль КрАЗ 6322-02 vin Y7A632200H0820266; Фільтр повітряний на автомобіль КрАЗ 6322-02 vin Y7A632200H0820266; Фільтр паливний (грубої очистки) на автомобіль КрАЗ 6322-02 vin Y7A632200H0820266; Фільтр паливний (тонкої очистки) на автомобіль КрАЗ 6322-02 vin Y7A632200H0820266
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003339-a
ПДВ 0% згідно підпункту "г" підпункту 195.1.2 пункту 195.1 статті 195 Податкового кодексу. Постанова КМУ №178 від 02.03.2022 року «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану»
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
4 467.78
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
11
год
17
хв
01
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6916478d39874051984f92958d3d3d46
Внутрішній номер закупівлі:
30236649
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003339-a
Замовник:
Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33879077
-
Адреса:
63212, Україна, Харківська область, Харківський район, с. Ватутіне
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микола Квасняк +380634932150 zakupki.mcgr@ukr.net https://mcgr.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 467.78 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 11:41 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 11:41 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 11:41 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 467.78 Фільтр масляний на автомобіль КрАЗ 6322-02 vin Y7A632200H0820266; Фільтр повітряний на автомобіль КрАЗ 6322-02 vin Y7A632200H0820266; Фільтр паливний (грубої очистки) на автомобіль КрАЗ 6322-02 vin Y7A632200H0820266; Фільтр паливний (тонкої очистки) на автомобіль КрАЗ 6322-02 vin Y7A632200H0820266