-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ЦПРП-26П_19_БЗ: Послуги з технічного обслуговування газового обладнання котельні (внутріш...×-
ЦПРП-26П_19_БЗ: Послуги з технічного обслуговування газового обладнання котельні (внутрішньобудинкові системи газопостачання) ВП філії «ЦПРП" м.Золотоноша
- ID: UA-2026-08-31-006308-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239595
Філія "Центр професійного розвитку персоналу" Акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 40081368ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуга з ремонту транспортного засобу (технічного обслуговування) Isuzu D-Max- ID: UA-2026-08-31-006259-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239594
Військова частина А4076 ЄДРПОУ: 26632418ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтва (фарба гуаш)- ID: UA-2026-08-31-006300-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239591
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасіч...×-
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування) ЛОТ 1 - Послуги з організації гарячого харчування учнів Пнівського ліцею Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування)
- ID: UA-2026-08-31-006298-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239589
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Шредер HP OneShred 16MC (2x15) (2808) (або еквівалент)- ID: UA-2026-08-31-006230-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239588
Військова частина 3052 Національної гвардії України ЄДРПОУ: 08803781ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з поточного ремонту інженерних мереж холодного водопостачання житлового будинку за...×-
Послуга з поточного ремонту інженерних мереж холодного водопостачання житлового будинку за адресою вул. Щербаківського Данила 49-А
- ID: UA-2026-08-31-006295-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239584
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення обслуговування та повірки приладів обліку теплової енергії- ID: UA-2026-08-31-006294-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239583
Державний заклад професійної освіти із специфічними умовами навчання «Академія патрульної поліції» ЄДРПОУ: 41521767ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційні послуги щодо отримання та налаштування КЕП (тариф стандартний)- ID: UA-2026-08-31-006296-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239579
КУ "Центр надання соціальних послуг Ананьївської міської ради" ЄДРПОУ: 44485295ДК 021:2015: 72200000-7 Послуги з програмування та консультаційні послуги з питань програмного забезпеченняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вулиці Костельної м. Умань Черкаської області, код національного класифіка...×-
Поточний ремонт вулиці Костельної м. Умань Черкаської області, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2026-08-31-006290-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239575
Відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради ЄДРПОУ: 39358320ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-08-31-006288-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239574
Відділ культури, спорту, молоді та туризму Гощанської селищної ради Рівненської області ЄДРПОУ: 44979406ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з дератизації та дизінсекції- ID: UA-2026-08-31-006285-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239572
КП "КИЇВКОМУНСЕРВІС" ЄДРПОУ: 33745659ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою:...×-
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Ахієзерів, 26, місто Харків (код ДК 021:2015-45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-31-006277-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239569
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 14.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вимірювання опори корпуса заземлення- ID: UA-2026-08-31-006282-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239568
Відділ освіти Рогатинської міської ради ЄДРПОУ: 44094627ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тумбочка для паперів- ID: UA-2026-08-31-006268-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239567
Вчорайшенська сільська рада ЄДРПОУ: 04344788ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільний пасажирський підйомник - код ДК 021:2015 42410000-3 Підіймально-транспортува...×-
Автомобільний пасажирський підйомник - код ДК 021:2015 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
- ID: UA-2026-08-31-006266-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239564
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565) ЄДРПОУ: 23311659ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-