-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ЦПРП-26П_19_БЗ: Послуги з технічного обслуговування газового обладнання котельні (внутрішньобудинкові системи газопостачання) ВП філії «ЦПРП" м.Золотоноша
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006308-a
Завершена
33 120.00
UAH без ПДВ
Номер:
3a4fde9b1336406cae35fcf0e1ea50d4
Внутрішній номер закупівлі:
30239595
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006308-a
Замовник:
Філія "Центр професійного розвитку персоналу" Акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081368
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Проспект Берестейський, будинок 102
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скорик Тетяна 380975081638 cprp_zakupivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
№ UA-2026-07-29-002188-a. Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
33 120.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування газового обладнання котельні (внутрішньобудинкові системи газопостачання) ВП філії «ЦПРП" м.Золотоноша
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Півторацький Іван Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2936002117
-
Контактна особа:
Півторацький Іван Володимирович 380668252081
-
Адреса:
19800, Україна, Черкаська область, смт. Драбів, пров. Фізкультурний, 2, кв. 7
Ціна пропозиції
33 120.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:11
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ce50b77a2681459d8e8b07bda93a90c1
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-006308-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Півторацький Іван Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2936002117
-
Адреса:
19800, Україна, Черкаська область, смт. Драбів, пров. Фізкультурний, 2, кв. 7
Номер договору:
71/2026/ЦПРП
Сума договору:
33 120.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з технічного обслуговування газового обладнання котельні (внутрішньобудинкові системи газопостачання) ВП філії «ЦПРП" м.Золотоноша: 33 120.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
27.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний