-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Свердло по бетону 6*50*110 SDS+.- ID: UA-2026-08-31-000683-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233960
Військова частина А1538 ЄДРПОУ: 07697116ДК 021:2015: 44512910-4 СвердлаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обл...×-
50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання
- ID: UA-2026-08-31-000713-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233959
Відділ освіти виконавчого комітету Великогаївської сільської ради ЄДРПОУ: 40616842ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Верстати для обробки твердих матеріалів, окрім металів- ID: UA-2026-08-31-000705-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233958
військова частина А0543 ЄДРПОУ: 07944268ДК 021:2015: 42640000-4 Верстати для обробки твердих матеріалів, окрім металівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 04.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-000703-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233956
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803595ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Двері металопластикові- ID: UA-2026-08-31-000266-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233955
Військова частина Т0450 ЄДРПОУ: 26641989ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-08-31-000712-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233952
КП БОБРИЦЯ ЄДРПОУ: 34564972ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Провід ел. АВВГ 2х2,5+, провід ел. ПВС 3х1,5+)- ID: UA-2026-08-31-000707-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233950
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОГІРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" БІЛОГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004172ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плити подрібнювальні до дробарки СМРСК ДУ-240- ID: UA-2026-08-31-000708-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233949
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ" ЄДРПОУ: 14309787ДК 021:2015: 43620000-5 Частини машин для обробки мінералівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфрі підвищення кваліфікації,- ID: UA-2026-08-31-000704-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233948
ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Живі квіти- ID: UA-2026-08-31-000702-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233947
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТУРБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 45164197ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
диск до коси згідно Коду ДК 021:2015 - 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технік...×-
диск до коси згідно Коду ДК 021:2015 - 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
- ID: UA-2026-08-31-000700-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233945
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХОТИНБЛАГОУСТРІЙ ХОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 36748453ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги пов'язані з програмним забезпеченням (включає параметризацію, налаштування та...×-
Послуги пов'язані з програмним забезпеченням (включає параметризацію, налаштування та модифікацію систем). ДК 021:2015:72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (включає параметризацію, налаштування та модифікацію систем).
- ID: UA-2026-08-31-000695-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233944
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЖИТЛОВО-ТЕХНІЧНА ІНСПЕКЦІЯ" НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38309555ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Автоматичний вимикач C32.3p. 32A- ID: UA-2026-08-31-000694-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233943
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803595ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Котли опалення- ID: UA-2026-08-31-000697-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233942
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43432185ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 03.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування витрат осіб, які подорожують за кордон (страхування спортсменів)- ID: UA-2026-08-31-000699-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233941
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -