-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плити подрібнювальні до дробарки СМРСК ДУ-240
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000708-a
423-ВО
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
1 151 776.17
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
14
год
15
хв
02
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3c199e15ddda4c0d873621cc2d942699
Внутрішній номер закупівлі:
30233949
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000708-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Захарченко Ірина Володимирівна 380503847607 I.Zaharchenko@skhidgzk.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
43620000-5 Частини машин для обробки мінералівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 151 776.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 09:30 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 09:30 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 09:30 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 151 776.17 Плити подрібнювальні до дробарки СМРСК ДУ-240