-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000703-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
3ee4d98cf4a24a12a3b9a3245de103f2
Внутрішній номер закупівлі:
30233956
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000703-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08803595
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Циліндр гальмівний робочий ГАЗ 3307,3309 задній без АБС
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Р/к диска натискного зчеплення КАМАЗ (12-ть найменувань, кільце завзяте КАЛЕНЕ)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Вал дільника КамАЗ первинний
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
ШРКШ зовніш. з пильником VW,SEAT,SKODA,AUDI
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Опора кульова нижня VW Golf 87-98 Passat 88-97 SEAT
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Амортизатор передній Volkswagen Caddy (газовий)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Колодка гальм. JEEP Grand Cherokee задн.
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Колодка гальм. JEEP Grand Cherokee передн.
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
15 660.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:30
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
62f50aea0353455196e685310b8a431d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-000703-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
2/22/5/2/1-82
Сума договору:
15 660.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Циліндр гальмівний робочий ГАЗ 3307,3309 задній без АБС: 690.00000 UAH без ПДВ
Р/к диска натискного зчеплення КАМАЗ (12-ть найменувань, кільце завзяте КАЛЕНЕ): 3 750.00000 UAH без ПДВ
Вал дільника КамАЗ первинний: 5 580.00000 UAH без ПДВ
ШРКШ зовніш. з пильником VW,SEAT,SKODA,AUDI: 1 140.00000 UAH без ПДВ
Опора кульова нижня VW Golf 87-98 Passat 88-97 SEAT: 450.00000 UAH без ПДВ
Амортизатор передній Volkswagen Caddy (газовий): 1 860.00000 UAH без ПДВ
Колодка гальм. JEEP Grand Cherokee задн.: 810.00000 UAH без ПДВ
Колодка гальм. JEEP Grand Cherokee передн.: 1 380.00000 UAH без ПДВ
Р/к диска натискного зчеплення КАМАЗ (12-ть найменувань, кільце завзяте КАЛЕНЕ): 3 750.00000 UAH без ПДВ
Вал дільника КамАЗ первинний: 5 580.00000 UAH без ПДВ
ШРКШ зовніш. з пильником VW,SEAT,SKODA,AUDI: 1 140.00000 UAH без ПДВ
Опора кульова нижня VW Golf 87-98 Passat 88-97 SEAT: 450.00000 UAH без ПДВ
Амортизатор передній Volkswagen Caddy (газовий): 1 860.00000 UAH без ПДВ
Колодка гальм. JEEP Grand Cherokee задн.: 810.00000 UAH без ПДВ
Колодка гальм. JEEP Grand Cherokee передн.: 1 380.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
20.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний