-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль харчова- ID: UA-2026-08-31-000552-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233798
Ліцей № 3 «Авторська школа М.П. Гузика» Південнівської міської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 24537265ДК 021:2015: 15872400-5 СільАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з окінцювання жил кабеля з перерізом до 120 кв. мм шляхом напресування наконечникі...×-
Послуги з окінцювання жил кабеля з перерізом до 120 кв. мм шляхом напресування наконечників
- ID: UA-2026-08-31-000551-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233797
Комунальна установа Полтавської обласної ради з експлуатації адміністративних будівель ЄДРПОУ: 38610131ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Панель LED PRISMATIK IP 20 36W 6000; Світильник круг НПП-60 (03) ІР65 опал; 10Вт Е27 6500К...×-
Панель LED PRISMATIK IP 20 36W 6000; Світильник круг НПП-60 (03) ІР65 опал; 10Вт Е27 6500К лампа світлодіодна.
- ID: UA-2026-08-31-000537-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233795
Військова частина А1538 ЄДРПОУ: 07697116ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по виготовленню технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянк...×-
Послуги по виготовленню технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, кадастровий номер 5322880301:01:003:0132, площею 2,0000 га, що розташована в межах с.Березівка Лубенського району, цільове призначення-для городництва, яка перебуває у власності Лубенської міської ради, з метою створення чотирьох нових землеволодінь
- ID: UA-2026-08-31-000549-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233794
Управління з питань комунального майна та земельних відносин виконавчого комітету Лубенської міської ради ЄДРПОУ: 37504366ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріплення стельове для проектора ,Кріплення настінне для інтерактивної дошки- ID: UA-2026-08-31-000542-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233793
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ І СПОРТУ УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41297346ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей для армування МВ ТА ППС 114- ID: UA-2026-08-31-000541-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233791
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива 5W40 1л- ID: UA-2026-08-31-000546-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233790
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Паланської сільської ради ЄДРПОУ: 39028772ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Провід та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-000543-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233787
Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго» ЄДРПОУ: 03338030ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Авторський нагляд по об'є...×-
Код ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Авторський нагляд по об'єкту: «Капітальний ремонт колії з використанням старопридатних матеріалів. Xx. Xxxxхx Xxxxxxхххх ххх. xxx XX № 12-48»)
- ID: UA-2026-08-31-000545-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233786
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081216ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з монтажу, підключення та пусконалагодження газових котлів МАЯК АОГВ-100Е- ID: UA-2026-08-31-000535-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233785
2 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області ЄДРПОУ: 38312856ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реле повороту РС-57/ метал- ID: UA-2026-08-31-000536-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233784
КП "Об`єднання парків культури і відпочинку м.Тернополя" ЄДРПОУ: 02220059ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Білизна МилаМ 1 л., Рідке мило Каністра BuroClean ECO 5л ТРОПІЧНІ ФРУКТИ, Мило "Ди...×-
Білизна МилаМ 1 л., Рідке мило Каністра BuroClean ECO 5л ТРОПІЧНІ ФРУКТИ, Мило "Диво" Яблуко, 70 г
- ID: UA-2026-08-31-000540-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233783
Державний заклад професійної освіти із специфічними умовами навчання "Житомирська академія поліції" ЄДРПОУ: 40205385ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мішки для сміття 35л.,100 шт.рул.8мкм HD Такі Пакі 4820201220443- ID: UA-2026-08-31-000548-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233782
Державний заклад професійної освіти із специфічними умовами навчання "Житомирська академія поліції" ЄДРПОУ: 40205385ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-08-31-000534-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233781
Комунальний заклад "Рацинська спеціальна школа" Вознесенського району Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 04590168ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Панаса Мирного с....×-
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Панаса Мирного с. Заволока, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).
- ID: UA-2026-08-31-000531-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233780
Кам’янська сільська рада ЄДРПОУ: 04418096ДК 021:2015: 63712200-5 Послуги з експлуатації автомобільних дорігАктивна -