-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні матеріали для комп'ютерної техніки та оргтехніки, а саме: фотобарабан, катри...- ID: UA-2026-09-04-012363-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301026
Відділ культури і туризму Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 41196356ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція- ID: UA-2026-09-04-012359-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301024
Комунальне підприємство Андрушівської міської ради "Комсервіс" ЄДРПОУ: 33967566ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки (послуги з навчання (підгот...×-
ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки (послуги з навчання (підготовки та перепідготовки) керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту)
- ID: UA-2026-09-04-012354-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301016
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03327664ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сорочки вишиті- ID: UA-2026-09-04-012344-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301015
Департамент соціально-економічного розвитку та стратегічного планування Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 44315053ДК 021:2015: 18332000-5 СорочкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга фахівця з фізичної реабілітації/ерготерапевта у складі міждисциплінарної групи д...×-
Послуга фахівця з фізичної реабілітації/ерготерапевта у складі міждисциплінарної групи для надання послуги раннього втручання в проєкті з використання малого гранту для надання соціальних послуг сім'ям з дітьми та дітям та/або послуг раннього втручання
- ID: UA-2026-09-04-012351-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301014
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ ТА СІМЕЙ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23252000ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка фум- ID: UA-2026-09-04-012343-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301012
Державна установа Київський слідчий ізолятор ЄДРПОУ: 08563694ДК 021:2015: 44173000-3 СтрічкиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Навчальне приладдя- ID: UA-2026-09-04-012340-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301010
Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні ЄДРПОУ: 25908539ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замок навісний, код ДК 021:2015 44520000-1 - Замки, ключі та петлі- ID: UA-2026-09-04-012339-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301009
Відділ культури, молоді і спорту Ріпкинської селищної ради ЄДРПОУ: 43966291ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Масло солодковершкове фасоване- ID: UA-2026-09-04-012329-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301006
ДАШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26241965ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 16:16)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31220000-4 Елементи електричних схем (електротовари)- ID: UA-2026-09-04-012336-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301005
Черкаський державний технологічний університет ЄДРПОУ: 05390336ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за проведенням підрядних робіт по об'єкту: Капітальний ремонт покрів...×-
Технічний нагляд за проведенням підрядних робіт по об'єкту: Капітальний ремонт покрівлі та вентиляційних шахт (аварійно-відновлювальні роботи) в Комунальному закладі "ВИШНЕВИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ) "РОСИНКА" Вишневої міської ради Бучанського району Київської області за адресою: місто Вишневе Бучанського району Київської області, вул. Святошинська, 48
- ID: UA-2026-09-04-012335-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301004
Комунальний заклад "Вишневий заклад дошкільної освіти (центр розвитку дитини) "Росинка" ЄДРПОУ: 23585820ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А92; Дизельне паливо- ID: UA-2026-09-04-012338-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301001
Комунальний заклад освіти "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 21902362ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медикаменти (аміаку розчин, аналгін, барбовал краплі, бетайод, блогір-3, вугілля активован...×-
Медикаменти (аміаку розчин, аналгін, барбовал краплі, бетайод, блогір-3, вугілля активоване, дексалгін, дексаметазон, диклофенак, ібупрофен табл., ібупрофен-здоров'я, каптопрес, кеторл, кеторолак, лоперамід, лоратадин, магнію сульфат, нітрогліцерин, ондансетрон, ототон, перекись водню 3%, спирт етиловий, фармадипін, флоксал, хлоропіраміну г/х)
- ID: UA-2026-09-04-012333-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301000
Комунальне підприємство "Пожежна дружина в с. Поляниця" ЄДРПОУ: 41005162ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання- ID: UA-2026-09-04-012317-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300999
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0400 (В/Ч Т0400) ЄДРПОУ: 33179027ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сонячна електростанція (придбання та встановлення джерел резервного живлення)- ID: UA-2026-09-04-012326-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300998
Адміністрація Шевченківського району Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 44017322ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 13:00)
-