-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А92; Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012338-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
142 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
06
год
54
хв
23
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f52e154ac1ce423e939038a39fc8043a
Внутрішній номер закупівлі:
30301001
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012338-a
Замовник:
Комунальний заклад освіти "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21902362
-
Адреса:
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Володимира Великого,8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Володимирівна Шаповалова +380978828473 shapovalovaiv@ukr.net http://acpprk85.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
142 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 16:17 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 16:17 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 16:17 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴142 000.00 Бензин А92 (талони), Дизельне паливо (талони)