-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Узинської гімназії Іва...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Узинської гімназії Івано-Франківської міської ради (кейтеринг)
- ID: UA-2026-08-31-013724-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246895
УЗИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20562935ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісна техніка та матеріали- ID: UA-2026-08-31-013723-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246894
АРХІВНИЙ ВІДДІЛ КОЛОМИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 38521356ДК 021:2015: 30200000-1 Комп’ютерне обладнання та приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цибуля.- ID: UA-2026-08-31-013720-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246893
ГЛИБОКОПОТІЦЬКА ГІМНАЗІЯ "КАРБУНЕШТЬ" СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25998821ДК 021:2015: 15300000-1 Фрукти, овочі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Помпа механічна для бутлів- ID: UA-2026-08-31-013722-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246892
Центр професійного розвитку педагогічних працівників м.Львова ЄДРПОУ: 20837504ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко коров'яче- ID: UA-2026-08-31-013721-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246891
Серебринецький ліцей Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької обасті ЄДРПОУ: 26220393ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (риба хек)- ID: UA-2026-08-31-013718-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246890
КОРШОВЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "СОНЕЧКО" БОРАТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39122149ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття вул.Лісова в с.Топілля Рівненської області- ID: UA-2026-08-31-013719-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246889
Підлозцівська сільська рада ЄДРПОУ: 04526609ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Автомобіль вантажний FORD TRANSIT V363 ICA3- ID: UA-2026-08-31-013715-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246888
Військова частина А4126 ЄДРПОУ: 26631264ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 22:37)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція тваринництва та супутня продукція (яйця)- ID: UA-2026-08-31-013717-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246887
КОРШОВЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "СОНЕЧКО" БОРАТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39122149ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Верхній одяг- ID: UA-2026-08-31-013716-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246886
КЗ "Балтська спеціальна школа Одеської обласної ради" " ЄДРПОУ: 22495775ДК 021:2015: 18230000-0 Верхній одяг різнийАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади (додатков...×-
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади (додаткові послуги)
- ID: UA-2026-08-31-013714-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246885
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття вул.Молодіжна в с.Топілля Рівненської обла...×-
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття вул.Молодіжна в с.Топілля Рівненської області
- ID: UA-2026-08-31-013713-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246884
Підлозцівська сільська рада ЄДРПОУ: 04526609ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія.- ID: UA-2026-08-31-013712-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246883
Серебринецький ліцей Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької обасті ЄДРПОУ: 26220393ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
18140000-2- Аксесуари до робочого одягу (Рукавиці)- ID: UA-2026-08-31-013711-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246882
Зорянська сільська рада ЄДРПОУ: 04387220ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (поточний ремонт та технічне обслуговува...×-
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (поточний ремонт та технічне обслуговування і ремонт офісної техніки )
- ID: UA-2026-08-31-013710-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246881
КОРШОВЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "СОНЕЧКО" БОРАТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39122149ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -