• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади (додаткові послуги)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)

1 000 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
03
год
22
хв
21
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 81c36b4f979d42ccabb1af0c325a4fb2
Внутрішній номер закупівлі: 30246885
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013714-a   
Замовник: Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради
Контактна особа: Греля Аліна Юріївна 380332773159 deplutsk@lutskrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 000 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 23:31 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 23:31 - 09.09.2026 10:00
Період оскарження: 31.08.2026 23:31 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 11:13

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 000 000.00 Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади (додаткові послуги)