-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент м 500 25 кг.- ID: UA-2026-08-31-010608-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243892
Відділ освіти культури,молоді та спорту Холминської селещної ради ЄДРПОУ: 41832342ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Емаль ПФ -115 коричнева 2,8 кг- ID: UA-2026-08-31-010615-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243885
Калуський ліцей №3 Калуської міської ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 23922819ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна та комплектуючі- ID: UA-2026-08-31-010601-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243884
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІРШАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО" ІРШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20417050ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відшкодування вартості наданих послуг із відшкодування витрат за надані послуги з відпочин...×-
Відшкодування вартості наданих послуг із відшкодування витрат за надані послуги з відпочинку, оздоровлення та адаптації членів родин загиблих Захисників і Захисниць, а також членів родин Захисників і Захисниць які перебувають у полоні, або зникли безвісті
- ID: UA-2026-08-31-010611-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243880
СОЛОНИЦІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04398821ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги інвентаризації джерела викидів та його вимірювання з отриманням дозволу на викиди...×-
Послуги інвентаризації джерела викидів та його вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарного джерела (вантажний двір станції Хриплин)
- ID: UA-2026-08-31-010603-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243873
ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт коридор...×-
ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт коридору ЗДО №37 "Ракета" Черкаської міської територіальної громади по вул. Самійла Кішки, 153/1 в м.Черкаси)
- ID: UA-2026-08-31-010619-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243871
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кондиціонер- ID: UA-2026-08-31-010612-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243870
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03361715ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги добровільного страхування авто (ВАЗ 21043, ВХ 3074 СА; ВАЗ 21043, ВХ2037СА; ВАЗ 2...×-
послуги добровільного страхування авто (ВАЗ 21043, ВХ 3074 СА; ВАЗ 21043, ВХ2037СА; ВАЗ 21043, ВХ5268ВН)
- ID: UA-2026-08-31-010602-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243868
Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області ЄДРПОУ: 21318350ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з транспортно-експедиторського обслуговування (ТЕО) експортних, імпортних, транзит...×-
Послуга з транспортно-експедиторського обслуговування (ТЕО) експортних, імпортних, транзитних та іншого вантажу Клієнта, в тому числі з організації перевезень різними видами транспорту, перевалки у портах та надання інших узгоджених Сторонами послуг з міста Барселона (Королівство Іспанія) до міста Очаків (україна)
- ID: UA-2026-08-31-010610-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243867
ОЧАКІВСЬКИЙ МВК ЄДРПОУ: 04056606ДК 021:2015: 63520000-0 Послуги транспортних агентствЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі (квасоля консервована, сухофрукти з яблук)- ID: UA-2026-08-31-010598-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243865
Опорний заклад Прислуцький ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24171387ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (Послуги з влаш...×-
ДК 021:2015 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (Послуги з влаштування навісу над входом у приміщення)
- ID: UA-2026-08-31-010573-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243863
Управління Служби безпеки України в Одеській області ЄДРПОУ: 20001645ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильники (Лічильник ел. енерг 1-х фазн. "НІК" 2102-02 М1 5-60А)- ID: UA-2026-08-31-010590-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243862
ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з промивання систем зливової каналізаційної мережі по вул. Незалежності в селищі С...×-
Послуги з промивання систем зливової каналізаційної мережі по вул. Незалежності в селищі Стара Вижівка
- ID: UA-2026-08-31-010592-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243861
СТАРОВИЖІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04333224ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-08-31-010578-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243860
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої- ID: UA-2026-08-31-010575-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243857
Комунальне підприємство "Чорнухи Комунгосп" ЄДРПОУ: 36410251ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -