• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги інвентаризації джерела викидів та його вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарного джерела (вантажний двір станції Хриплин)

Завершена

45 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 630cef9d60264e7fb7448dfa3ec97b1d
Внутрішній номер закупівлі: 30243873
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010603-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ТЕРМІНАЛЬНИЙ ОПЕРАТОР" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Євгеній Бондар 380443302463 bondar.y.v@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 45 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги інвентаризації джерела викидів та його вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарного джерела (вантажний двір станції Хриплин)
Код ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МОНОЛІТ-ЕКО"
Ціна пропозиції 45 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:37
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 9493cc401b5d42f2945f75c68b4acbef
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-010603-a-a1
Постачальник: ТОВ "МОНОЛІТ-ЕКО"
Номер договору: ЦТО-26015-В
Сума договору: 45 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 37 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір_викиди Моноліт-Еко Хриплин.pdf
p7s
sign.p7s