-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Військовий прилад хімічної розвідки на реалізацію проєкту-переможця Шкільного громадського...×-
Військовий прилад хімічної розвідки на реалізацію проєкту-переможця Шкільного громадського бюджету "Захист і порятунок" в КЗЗСО "Гімназія №28 імені В'ячеслава Чорновола Хмельницької міської ради" за адресою: місто Хмельницький, вул. Симона Петлюри,12
- ID: UA-2026-09-03-015431-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288758
КУ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ № 28 ІМЕНІ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 25803013ДК 021:2015: 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апаратиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Послуги по заправці картриджі...×-
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Послуги по заправці картриджів та обслуговуванню комп'ютерної техніки)
- ID: UA-2026-09-03-015428-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288757
Відділ освіти, молоді та спорту Великобудищанської сільської ради ЄДРПОУ: 44301687ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Будматеріали- ID: UA-2026-09-03-015427-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288756
Військова частина 3119 Національної гвардії України ЄДРПОУ: 46272017ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 55320000-9 – Послуги з організації харчування- ID: UA-2026-09-03-015426-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288755
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 31430000-9 Електричні акумулятори (Зарядна станція Еnегlight А50 1000W,...×-
код ДК 021:2015 - 31430000-9 Електричні акумулятори (Зарядна станція Еnегlight А50 1000W, Повербанк J152, Повербанк DВ 49)
- ID: UA-2026-09-03-015425-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288754
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОКУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44131710ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти- ID: UA-2026-09-03-015424-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288753
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38518296ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Послуги по заправці картриджі...×-
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Послуги по заправці картриджів та обслуговуванню комп'ютерної техніки)
- ID: UA-2026-09-03-015423-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288752
Відділ освіти, молоді та спорту Великобудищанської сільської ради ЄДРПОУ: 44301687ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів у Наварійському ліцеї Пустомитівської мі...×-
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів у Наварійському ліцеї Пустомитівської міської ради Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-03-015422-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288751
Відділ освіти Пустомитівської міської ради ЄДРПОУ: 44069391ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Компас із водною колбою на реалізацію проєкту-переможця Шкільного громадського бюджету &qu...×-
Компас із водною колбою на реалізацію проєкту-переможця Шкільного громадського бюджету "Захист і порятунок" в КЗЗСО "Гімназія №28 імені В'ячеслава Чорновола Хмельницької міської ради" за адресою: місто Хмельницький, вул. Симона Петлюри,12
- ID: UA-2026-09-03-015421-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288750
КУ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ № 28 ІМЕНІ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 25803013ДК 021:2015: 38111100-7 КомпасиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Збірно-розбірна комплексна споруда спеціального призначення для зберігання техніки», код...×-
«Збірно-розбірна комплексна споруда спеціального призначення для зберігання техніки», код згідно з ДК 021:2015: 44210000-5 — «Конструкції та їх частини»
- ID: UA-2026-09-03-015420-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288749
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588688ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Послуги по заправці картриджі...×-
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Послуги по заправці картриджів та обслуговуванню комп'ютерної техніки)
- ID: UA-2026-09-03-015419-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288747
Відділ освіти, молоді та спорту Великобудищанської сільської ради ЄДРПОУ: 44301687ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 44110000-4 Конструкційні матеріали (Ущільнювач для вікон)- ID: UA-2026-09-03-015417-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288746
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОКУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44131710ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої- ID: UA-2026-09-03-015416-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288745
ДП Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Катюжанський професійний коледж" ЄДРПОУ: 02544603ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Активна акустична система- ID: UA-2026-09-03-015415-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288744
Миколаївський міський палац культури "Молодіжний" ЄДРПОУ: 37157138ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя - ДК 021:2015 44510000-8 Знаряддя (Мультиінструмент 12 в 1 - ДК 021:2015 44512000...×-
Знаряддя - ДК 021:2015 44510000-8 Знаряддя (Мультиінструмент 12 в 1 - ДК 021:2015 44512000-2 Ручні інструменти різні ; Совок зі щіткою "лінивка" з ручкою - ДК 021:2015 44511000-5 Ручні знаряддя ; Полотно для ножівки - ДК 021:2015 44511510-3 Полотна до ручних пилок ; Ножиці для стрижки кущів - ДК 021:2015 44512000-2 Ручні інструменти різні ; Черенок для грабель - ДК 021:2015 44512930-0 Руків’я інструментів ; Диск пильний по дереву - ДК 021:2015 44514200-8 Деталі інструментів )
- ID: UA-2026-09-03-015413-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288742
Інститут ядерних досліджень Національної академії наук України ЄДРПОУ: 23724640ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -