-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Збірно-розбірна комплексна споруда спеціального призначення для зберігання техніки», код згідно з ДК 021:2015: 44210000-5 — «Конструкції та їх частини»
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-015420-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
20 949 513.75
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
19
год
35
хв
46
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
525d5204497f4aceaf2a87dd4996b5d2
Внутрішній номер закупівлі:
30288749
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-015420-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588688
-
Адреса:
88006, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Волонтерів, буд. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Павло Мучичка +380993395292 zakupkaarz@zk.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 949 513.75 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 23:24 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 23:24 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 23:24 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 949 513.75 «Збірно-розбірна комплексна споруда спеціального призначення для зберігання техніки», код згідно з ДК 021:2015: 44210000-5 — «Конструкції та їх частини»