-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування цивільно-правової відповідальності наземних транспортних засобів. Код за ДК 02...×-
Страхування цивільно-правової відповідальності наземних транспортних засобів. Код за ДК 021:2015 - 66510000-8 Страхові послуги.
- ID: UA-2026-09-05-000034-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302954
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РЕДЬКІВСЬКЕ" НОВОБІЛОУСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41595792ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Муфти. Код за ДК 021:2015 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюб...×-
Муфти. Код за ДК 021:2015 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби.
- ID: UA-2026-09-05-000033-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302953
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РЕДЬКІВСЬКЕ" НОВОБІЛОУСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41595792ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
дезінфекція приміщення- ID: UA-2026-09-05-000032-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302952
Запорізький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ЄДРПОУ: 20508060ДК 021:2015: 90670000-4 Послуги з дезінфікування та дератизування міських і сільських територійЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Болти, шайби, гайки, гвинти. Код за ДК 021:2015 - 44530000-4 Кріпильні деталі.- ID: UA-2026-09-05-000031-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302951
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РЕДЬКІВСЬКЕ" НОВОБІЛОУСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41595792ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби (Цефіксим (Cefixime))- ID: UA-2026-09-05-000030-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302950
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
пакет "МЕДОК"- ID: UA-2026-09-05-000029-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302949
Запорізький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ЄДРПОУ: 20508060ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти та середовища- ID: UA-2026-09-05-000028-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302948
ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 16:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Шини автомобільні- ID: UA-2026-09-05-000027-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302947
Військова частина А7045 ЄДРПОУ: 26623744ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонтно-реставраційні роботи будівлі навчального корпусу факультету землевпорядкування та...×-
Ремонтно-реставраційні роботи будівлі навчального корпусу факультету землевпорядкування та туризму Львівського національного університету ветеринарної медицини імені С.З. Гжицького, пам’ятки архітектури місцевого значення Будинок сільськогосподарської академії на вул. Студентській,1 (Студентська,3) у м. Дублянах. (охоронний № 471-М)., пошкодженої внаслідок воєнних дій у період збройної агресії російської федерації проти України (ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-09-05-000026-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302946
Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького ЄДРПОУ: 00492990ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Механічні запасні частини до автомобіля- ID: UA-2026-09-05-000025-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302945
Запорізький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ЄДРПОУ: 20508060ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби (Амоксицилін/клавуланова кислота (Amoxicillin+Clavulanic acid), Амоксицил...×-
Лікарські засоби (Амоксицилін/клавуланова кислота (Amoxicillin+Clavulanic acid), Амоксицилін/клавуланова кислота (Amoxicillin and beta-lactamase inhibitor))
- ID: UA-2026-09-05-000024-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302944
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби (Азитроміцин (Azithromycin))- ID: UA-2026-09-05-000023-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302943
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки- ID: UA-2026-09-05-000022-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302942
Запорізький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ЄДРПОУ: 20508060ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби (Рінгера Лактат (Electrolytes))- ID: UA-2026-09-05-000021-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302941
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розподілу електричної енергії для забезпечення потреб електроустановок Споживача...×-
Послуги з розподілу електричної енергії для забезпечення потреб електроустановок Споживача та послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії до електроустановок Споживачів за кодом ДК 021:2015 - 65310000-9 Розподіл електричної енергії (послуги з розподілу електричної енергії та послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії).
- ID: UA-2026-09-05-000020-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302940
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАТОКІВСЬКА АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ - СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ" ЄДРПОУ: 36172988ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїЗавершена -