-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Клей для плитки- ID: UA-2026-09-02-012262-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271075
Військова академія (м. Одеса) ЄДРПОУ: 24983020ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обігрівач електричний- ID: UA-2026-09-02-012306-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271069
Хмельницька обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02911102ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з періодичного (чергового) технічного огляду технологічних транспортних засобів- ID: UA-2026-09-02-012300-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271065
ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081389ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Баклажани свіжі- ID: UA-2026-09-02-012277-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271064
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2382 ЄДРПОУ: 14321883ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини- ID: UA-2026-09-02-012297-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271062
ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуг з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них- ID: UA-2026-09-02-012291-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271061
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Житомирській області ЄДРПОУ: 26278626ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Приєднання до газорозподільної системи (ДК 021:2015: 71330000-0 — Інженерні послуги різні)- ID: UA-2026-09-02-012292-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271060
Комунальне підприємство "Бахмутська житлова управляюча компанія" ЄДРПОУ: 34215406ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт системи опалення (підготовка до опалювального періоду 2026-2027 р.) згідно...×-
Поточний ремонт системи опалення (підготовка до опалювального періоду 2026-2027 р.) згідно ДК 021:2015: 50720000-8 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
- ID: UA-2026-09-02-012295-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271059
КНП "Славутицька міська лікарня" СМР ЄДРПОУ: 41736008ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей- ID: UA-2026-09-02-012293-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271057
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ ЄДРПОУ: 39816845ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування/перезарядки та поточного ремонту сертифікованих вогнег...×-
Послуги з технічного обслуговування/перезарядки та поточного ремонту сертифікованих вогнегасників ,( ДК 021-2015-75250000-3 - Послуги пожежних і рятувальних служб)
- ID: UA-2026-09-02-012289-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271055
ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісні меблі- ID: UA-2026-09-02-012285-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271053
Оброшинська сільська рада ЄДРПОУ: 04369587ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для ремонту тепло-, водомереж, код - 44160000-9 Магістралі, трубопров...×-
Придбання матеріалів для ремонту тепло-, водомереж, код - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби за ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника»
- ID: UA-2026-09-02-012279-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271052
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГЛИБОЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42788771ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з гідродинамічної промивки та механічного прочищення системи каналізації за адресо...×-
Послуги з гідродинамічної промивки та механічного прочищення системи каналізації за адресою: м.Житомир вул. Космонавтів,36 за кодом ДК 021:2015 — 90470000-2 (Послуги з чищення каналізаційних колекторів)
- ID: UA-2026-09-02-012281-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271050
Ліцей № 22 міста Житомира імені Василя Михайловича Кавуна ЄДРПОУ: 22059123ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код дк 021 2015 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Портландцемент)- ID: UA-2026-09-02-012276-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271046
КП Теплогарант ЄДРПОУ: 32325215ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір- ID: UA-2026-09-02-012275-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271045
ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -