• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з періодичного (чергового) технічного огляду технологічних транспортних засобів

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)

8 383.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
18
год
47
хв
43
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: dcf977904592459d9249a58dc31276e8
Внутрішній номер закупівлі: 30271065
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-012300-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Стельмащук Олександр Анатолійович 380444652526 stelmashchuk.o.a@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 8 383.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 16:34 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 16:34 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 16:34 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 15:36

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 383.00 Послуги з періодичного (чергового) технічного огляду технологічних транспортних засобів ВП "Знам'янський кар'єр"