• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

код дк 021 2015 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Портландцемент)

Завершена

9 750.00 UAH з ПДВ
Номер: 5a2dd615a1584133b7cc211a47fc04f2
Внутрішній номер закупівлі: 30271046
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-012276-a   
Замовник: КП Теплогарант
Контактна особа: Коханівська Анна Миколаївна +380544725176 teplo_prozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 9 750.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
портландцемент ПЦ ІІ/А-В-500Р-Н (CEM II/A-LL 42,5 R) (пакування по 25 кг)
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 1250 кілограм
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 41615, Україна, Сумська область, м.Конотоп, вул.******,*** На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КОНОТОПСЬКА ОПТОВА БАЗА №1»
Ціна пропозиції 9 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 16:35
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 134462286f3d463bbb9184a8a7cf6731
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-012276-a-a1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КОНОТОПСЬКА ОПТОВА БАЗА №1»
Номер договору: 323
Сума договору: 9 750.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 8 125.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 323 від 31.08.2026.pdf
pdf
Протокол 79 та Обгрунтування підстави пп.6п.13 Особливостей...
html
Інформація КБВ ПП Конотопська оптова база.html