-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп'ютерної...×-
Надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп'ютерної програми "M.E.Doc" з правом використання на рік (Модуль "Звітність")
- ID: UA-2026-09-06-000683-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304357
Андріївський ліцей №1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області ЄДРПОУ: 25457373ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 : 31430000-9 Електричні акумулятори. АКБ WESTA 100 A 12V. Відповідно договору...×-
ДК 021:2015 : 31430000-9 Електричні акумулятори. АКБ WESTA 100 A 12V. Відповідно договору № 939 від 06.09. 2026 року.
- ID: UA-2026-09-06-000684-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304356
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло- ID: UA-2026-09-06-000681-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304353
Голубнівський ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24172941ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Горох, картопля- ID: UA-2026-09-06-000679-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304352
Голубнівський ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24172941ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-09-06-000678-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304351
Кропивницький психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190320ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлібобулочні вироби- ID: UA-2026-09-06-000677-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304350
Капустянський ліцей Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26227787ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо різне- ID: UA-2026-09-06-000676-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304349
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріжджі, сода харчова- ID: UA-2026-09-06-000675-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304348
Голубнівський ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24172941ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування (Аутсорсинг) (згідно код ДК 2015: 55320000-9 Пос...×-
Послуги з організації гарячого харчування (Аутсорсинг) (згідно код ДК 2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування)
- ID: UA-2026-09-06-000673-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304347
БРУСТУРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КОСМАЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20552724ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Виносна антена «ПАУК» VHF/UHF для рацій Motorola R7 (15 метрів)- ID: UA-2026-09-06-000674-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304346
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3029 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803661ДК 021:2015: 32352100-6 Частини радіо- та радіолокаційного обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти- ID: UA-2026-09-06-000671-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304345
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Кузьминці Кунківської сільської ради ЄДРПОУ: 26234416ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки. Перезарядка карт...×-
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки. Перезарядка картриджа до лазерного принтера. Заміна фотобарабана. Відповідно договору № 938 від 06.09. 2026 року.
- ID: UA-2026-09-06-000672-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304344
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Моноблок 23.8", Intel Core i3 12)-покоління, 8 Гб, 256 Гб, W11P, 36 міс- ID: UA-2026-09-06-000668-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304343
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування та ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-06-000670-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304342
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Огірки свіжі, польові, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247; Помідори (томати) свіжі, польо...×-
Огірки свіжі, польові, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247; Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246; Кріп свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 8624; Петрушка молода свіжа, листкова, ДСТУ 6010; Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ 2659; Баклажани сортів подовженої форми, довжина плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660; Капуста пекінська, свіжа, першого товарного сорту; Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Сливи свіжі, середньоплідні, сорт вищий, від 28 мм; Груші середньостиглі, вищого товарного сорту, діаметр не менше 70 мм
- ID: UA-2026-09-06-000669-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304341
Заклад дошкільної освіти №17 "Паросток" Чернівецької міської ради Чернівецького району Чернівецької області ЄДРПОУ: 22845264ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 00:00)
-