-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування (Аутсорсинг) (згідно код ДК 2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування)
Тендер Prozorro UA-2026-09-06-000673-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 00:00)
605 955.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
47
хв
21
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
529d2aaaafac4731aff45f8e08f4df18
Внутрішній номер закупівлі:
30304347
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-06-000673-a
Замовник:
БРУСТУРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КОСМАЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20552724
-
Адреса:
78641, Україна, Івано-Франківська область, Косівський р-н,, село Брустури
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дорожон Марія 380972615066 dorojonmariya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
605 955.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.09.2026 21:23 - 19.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2026 21:23 - 22.09.2026 00:00
Період оскарження:
06.09.2026 21:23 - 19.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 11:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴605 955.00 Послуги з організації гарячого харчування (Аутсорсинг)