-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знищувач документів Agent 2033.4 X (4x38)- ID: UA-2026-09-01-000796-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247718
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пробірка вакуумна 1,6 мл 3,2% Натрій цитрат чорна 8*120мм скло- ID: UA-2026-09-01-000787-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247714
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТУР'Є-РЕМЕТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37916782ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клапани запобіжні- ID: UA-2026-09-01-000786-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247713
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту газонокосарки- ID: UA-2026-09-01-000794-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247711
ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампа Luxel (код ДК 021:2015:31510000-4 Електричні лампи розжарення)- ID: UA-2026-09-01-000790-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247709
ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клеї- ID: UA-2026-09-01-000792-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247708
УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КУП’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03196570ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж системи опалення в приміщенні Мідяницької гімназії Кам’янської сільської ради Берег...×-
Монтаж системи опалення в приміщенні Мідяницької гімназії Кам’янської сільської ради Берегівського району Закарпатської області за адресою: Закарпатська область, Берегівський район, с.Мідяниця, №240
- ID: UA-2026-09-01-000795-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247707
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КАМ’ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРЕГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 45397095ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа манна- ID: UA-2026-09-01-000783-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247705
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №10 "ВЕСЕЛКА" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26093223ДК 021:2015: 15625000-5 Манна крупаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з інженерного проектування обєкт будівництва " Капітальний ремонт вхідної гру...×-
Послуги з інженерного проектування обєкт будівництва " Капітальний ремонт вхідної групи головного входу приміщення Центральної міської бібліотеки ім, Олени Журливої за адресою : м.Сміла .вул Незалежності,22" ДК 021:2015- 71320000-7
- ID: UA-2026-09-01-000784-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247704
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02231471ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конфорка чавунна- ID: UA-2026-09-01-000782-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247703
Управління освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради ЄДРПОУ: 40385478ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Датчик тиску «Сафір М»-5430-02-УХЛ3.1*(+5…+80)-0,25-16,0 kРа-10-42-Н37У-РГ-(2,5…63,0 kРа)...×-
Датчик тиску «Сафір М»-5430-02-УХЛ3.1*(+5…+80)-0,25-16,0 kРа-10-42-Н37У-РГ-(2,5…63,0 kРа) ДК 021:2015 –38420000-5 – «Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів»
- ID: UA-2026-09-01-000774-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247701
ЛМКП "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Суміш цементно-вапняна 25 кг., Цемент 25 кг.- ID: UA-2026-09-01-000779-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247700
Комунальне некомерційне підприємство "Демидівська центральна районна лікарня" Демидівської селищної ради ЄДРПОУ: 01999891ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло АІ 20- ID: UA-2026-09-01-000775-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247698
Комунальне некомерційне підприємство "Лебединська лікарня імені лікаря К.О.Зільберника" Лебединської міської ради ЄДРПОУ: 02007555ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перекантування пожежних рукавів ТЗДОЯС №34- ID: UA-2026-09-01-000772-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247697
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26198169ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба профільна, круг- ID: UA-2026-09-01-000769-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247696
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СКВИРАБЛАГОУСТРІЙ» ЄДРПОУ: 43131772ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -