-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей- ID: UA-2026-09-05-000152-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303064
Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» ЄДРПОУ: 22440082ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Товари для ремонту та будівництва- ID: UA-2026-09-05-000151-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303063
Військова частина А4935 ЄДРПОУ: 26638835ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки...×-
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники"; 44110000-4 - "Конструкційні матеріали"; 44810000-1 - "Фарби"; 31520000-7 - "Світильники та освітлювальна арматура"; 31220000-4 - "Елементи електричний схем"; 31320000-5 - "Електророзподільні кабелі"; 44510000-1 - "Замки, ключи та петлі"; 44220000-8 - "Столярні вироби"; 24910000-6 - "Клеї"; 44170000-2 - "Плити, листи, стрічки та фольга, пов"язані з конструкційними матеріалами"; 44140000-3 - "Продукція пов"язана з конструкційними матеріалами"; 44530000-4 - "Кріпильні деталі"; 42520000-7 - "Вентиляційне обладнання"; 44330000-2 - "Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі"; 44160000-9 - "Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби"; 42130000-9 - "Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої"; 39350000-0 - "Каналізаційне обладнання"; 39220000-0 - "Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування"; 38620000-7 - "Поляризаційні матеріали"; 44510000-8 - "Знаряддя"; 38420000-5 - "Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів"
- ID: UA-2026-09-05-000149-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303062
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Виносна антена Avenge Angel Super Hulk- ID: UA-2026-09-05-000143-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303061
Військова частина А4788 ЄДРПОУ: 26637835ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки...×-
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники"; 44110000-4 - "Конструкційні матеріали"; 44810000-1 - "Фарби"; 31520000-7 - "Світильники та освітлювальна арматура"; 31220000-4 - "Елементи електричний схем"; 31320000-5 - "Електророзподільні кабелі"; 44510000-1 - "Замки, ключи та петлі"; 44220000-8 - "Столярні вироби"; 24910000-6 - "Клеї"; 44170000-2 - "Плити, листи, стрічки та фольга, пов"язані з конструкційними матеріалами"; 44140000-3 - "Продукція пов"язана з конструкційними матеріалами"; 44530000-4 - "Кріпильні деталі"; 42520000-7 - "Вентиляційне обладнання"; 44330000-2 - "Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі"; 44160000-9 - "Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби"; 42130000-9 - "Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої"; 39350000-0 - "Каналізаційне обладнання"; 39220000-0 - "Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування"; 38620000-7 - "Поляризаційні матеріали"; 44510000-8 - "Знаряддя"; 38420000-5 - "Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів"
- ID: UA-2026-09-05-000148-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303060
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Товари для ремонту та будівництва- ID: UA-2026-09-05-000145-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303059
Військова частина А4935 ЄДРПОУ: 26638835ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Телевізори та інтерактивні столи- ID: UA-2026-09-05-000146-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303058
Управління Служби безпеки України в Житомирській області ЄДРПОУ: 20001510ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Повидло яблучне, нестерилізоване, ґатунок перший, ДСТУ 6072; Паста томатна 25% без солі, 3...×-
Повидло яблучне, нестерилізоване, ґатунок перший, ДСТУ 6072; Паста томатна 25% без солі, 300-500г
- ID: UA-2026-09-05-000141-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303057
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02774119ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вентиляційне обладнання- ID: UA-2026-09-05-000140-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303056
Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» ЄДРПОУ: 22440082ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга у сфері управління відходами- ID: UA-2026-09-05-000142-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303055
Державна спеціалізована установа "Львівське обласне бюро судово - медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01996616ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуга з обслуговування трансформаторної підстанції в будівлі за ГП №79 в/м 17 Військової...×-
Послуга з обслуговування трансформаторної підстанції в будівлі за ГП №79 в/м 17 Військової академії (м. Одеса)
- ID: UA-2026-09-05-000137-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303054
Військова академія (м. Одеса) ЄДРПОУ: 24983020ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Костюм рятувальника демісезонний (куртка та брюки)- ID: UA-2026-09-05-000136-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303053
Комунальна спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна служба ЄДРПОУ: 26123450ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з підтримки та обслуговування сайту (код ДК 021:2015 - 72410000-7 Послуги п...×-
Надання послуг з підтримки та обслуговування сайту (код ДК 021:2015 - 72410000-7 Послуги провайдерів)
- ID: UA-2026-09-05-000134-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303052
КНП "Зеленодольський центр ПМСД" ЗМР ЄДРПОУ: 13470061ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Труба профільна, цемент- ID: UA-2026-09-05-000132-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303051
військова частина А3838 ЄДРПОУ: 07855800ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Зарядна станція та копіювання даних BlackEYE DS02- ID: UA-2026-09-05-000131-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303050
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3053 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803796ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-