-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба, трійник та супутні товари- ID: UA-2026-08-31-010893-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244161
Ставищенське житлово-комунальне підприємство ЄДРПОУ: 03346704ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція.- ID: UA-2026-08-31-010890-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244158
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00719725ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестових компонентів...×-
Послуги з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестових компонентів єдиного державного кваліфікаційного іспиту
- ID: UA-2026-08-31-010868-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244155
НОВОСЕЛИЦЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЄДРПОУ: 02010988ДК 021:2015: 80320000-3 Послуги у сфері медичної освітиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Котли опалення- ID: UA-2026-08-31-010867-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244154
9 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38380088ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного (дрібного) ремонту асфальтобетонного покриття вул.Центральна (від буд....×-
Послуги з поточного (дрібного) ремонту асфальтобетонного покриття вул.Центральна (від буд. 1 до буд. 116) в с.Христинівка, Уманського району, Черкаської області (Класифікатор ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-31-010875-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244148
ХРИСТИНІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03356996ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Збирання ,завантаження ескаватором-завантажувачем та вивезення сміття трактором з причепом...×-
Збирання ,завантаження ескаватором-завантажувачем та вивезення сміття трактором з причепом на території КЗ"Територіальний центр"с.Грунь
- ID: UA-2026-08-31-010883-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244145
Грунська сільська рада ЄДРПОУ: 04389839ДК 021:2015: 90511000-2 Послуги зі збирання сміттяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до верстатів- ID: UA-2026-08-31-010885-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244144
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Прилади для вимірювання величин (товщиноміри)- ID: UA-2026-08-31-010874-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244142
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі- ID: UA-2026-08-31-010882-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244140
Державна установа "Первомайська виправна колонія (№117)" ЄДРПОУ: 14317002ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт (оздоблювальні роботи) бомбосховища- ID: UA-2026-08-31-010887-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244139
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Свердло"- ID: UA-2026-08-31-010861-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244137
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цвяхи- ID: UA-2026-08-31-010862-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244136
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44074511ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт даху складу для зберігання гуманітарних вантажів, які надходять до Очаківс...×-
Поточний ремонт даху складу для зберігання гуманітарних вантажів, які надходять до Очаківської міської територіальної громади, розташованого за адресою: 57515, Миколаївська обл., Миколаївський район, с. Чорноморка, вул. Степова, 1/1, згідно договору оренди майна від 02 березня 2026 року № 39-26/А
- ID: UA-2026-08-31-010860-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244135
ОЧАКІВСЬКИЙ МВК ЄДРПОУ: 04056606ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вивіска (конструкція з окремих елементів) з монтажем на фасад адміністративної будівлі ГУ...×-
Вивіска (конструкція з окремих елементів) з монтажем на фасад адміністративної будівлі ГУ ДПС у Полтавській області, за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 4
- ID: UA-2026-08-31-010871-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244133
Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Полтавській області (філія ДПС) ЄДРПОУ: 44057192ДК 021:2015: 39170000-4 Магазинні мебліАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автоматизоване робоче місце; 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за Д...×-
Автоматизоване робоче місце; 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-08-31-010863-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244132
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-