-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дверних та віконних прорізів будівлі №** (побутове приміщення), військовог...×-
Поточний ремонт дверних та віконних прорізів будівлі №** (побутове приміщення), військового містечка №** м. Черкаси (код за ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-31-012007-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245288
Квартирно-експлуатаційний відділ міста Черкаси ЄДРПОУ: 26631946ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-08-31-012002-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245281
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту паливної системи дизельного генератора EnerSol STRS – 22Z- ID: UA-2026-08-31-012001-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245277
Вінницьке вище професійне училище Департаменту поліції охорони ЄДРПОУ: 08571794ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Літієва акумуляторна батарея- ID: UA-2026-08-31-012000-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245276
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків- ID: UA-2026-08-31-011999-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245275
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 08735882ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 Євро5 (код ДК 021:2015 - 09130000-9 – Нафта і дистиляти)- ID: UA-2026-08-31-011996-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245273
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ДОМАНІВСЬКИЙ ОСВІТНЬО - КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР" ДОМАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40007483ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-011995-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245272
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорії способом аутсорсингу- ID: UA-2026-08-31-011994-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245271
ЛІЦЕЙ № 19 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20559206ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шини для вантажних автомобілів та автобусів- ID: UA-2026-08-31-011992-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245269
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 07:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рамка (Код 39290000-1 - Фурнітура різна за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)- ID: UA-2026-08-31-011998-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245268
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Столярні вироби» (код 44220000-8 за ДК 021:2015) (Дверні блоки металеві)- ID: UA-2026-08-31-011988-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245266
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА" ЄДРПОУ: 31570412ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні дослідження- ID: UA-2026-08-31-011987-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245265
Управління освіти Васильківської міської ради ЄДРПОУ: 05408349ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з промивки та гідравлічного випробування системи опалення- ID: UA-2026-08-31-011989-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245263
Комунальний заклад освіти "Криворізька спеціальна школа "Перлина" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 26137819ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – P0908 – Протези кульшового...×-
код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – P0908 – Протези кульшового суглоба; код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – P0909 – Колінні протези
- ID: UA-2026-08-31-011986-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245262
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01993305ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Посудомийна машина купольна.)- ID: UA-2026-08-31-011980-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245260
Комунальний заклад "Вінницький ліцей № 4" ЄДРПОУ: 20089686ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 17:00)
-