• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – P0908 – Протези кульшового суглоба; код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – P0909 – Колінні протези

Категорія замовника відповідно до ч. 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»: Підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Мови, якими повинні готуватись тендерні пропозиції: Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не встановлене тендерною документацією. Розмір, вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): Забезпечення тендерної пропозиції не вимагається. код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 33715 – Ендопротез кульшового суглоба повний з парою тертя кераміка–поліетилен; код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 33665 – Ендопротез колінного суглоба повний із задньою стабілізацією * з особливостями затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)

3 642 598.60 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
12
год
00
хв
09
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c00e9f5a89d74ec9b384b4fbd181ce2f
Внутрішній номер закупівлі: 30245262
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011986-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Контактна особа: Галина Пинчук +380979261600 galyacmkl92@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 642 598.60 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:52 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:52 - 08.09.2026 18:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:52 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 11:47

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 642 598.60 код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – P0908 – Протези кульшового суглоба; код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – P0909 – Колінні протези