-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельна електростанція резервною потужністю не менше 110 кВт у кожусі- ID: UA-2026-09-04-012823-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301489
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) 10 МОБІЛЬНИЙ ПРИКОРДОННИЙ ЗАГІН ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1496) ЄДРПОУ: 23311346ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сушильні машини- ID: UA-2026-09-04-012826-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301488
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495 ЄДРПОУ: 14321914ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-04-012821-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301486
Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43971485ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Брус, дошки- ID: UA-2026-09-04-012820-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301483
Військова частина А2602 ЄДРПОУ: 08023064ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 10.09.26 23:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пакет оновлень для програмного забезпечення Oxygen Forensic Detective- ID: UA-2026-09-04-012816-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301481
ДК 021:2015: 48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпеченняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий, сир кисломолочний- ID: UA-2026-09-04-012812-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301479
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Г.Т. Танцюри с. Зятківці Гайсинської міської ради ЄДРПОУ: 26234362ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-04-012808-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301477
Відділ урядового фельд'єгерського зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інфомації України в місті Запоріжжі ЄДРПОУ: 05433206ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Блок газобетонний, стіновий, 600х200х300 мм, D500, B2,5, гладкий- ID: UA-2026-09-04-012818-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301476
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3047 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803738ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом- ID: UA-2026-09-04-012807-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301475
Рекреаційний центр "Берег надії" ЄДРПОУ: 36171350ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мобільні телефони- ID: UA-2026-09-04-012809-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301474
Управління поліції охорони в Одеській області ЄДРПОУ: 40108934ДК 021:2015: 32250000-0 Мобільні телефониЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перевезення деревини Конотопське надлісництво- ID: UA-2026-09-04-012806-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301473
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга вихователя групи денного догляду дітей з ООП з інвалідністю підгрупи Ав складі ко...×-
Послуга вихователя групи денного догляду дітей з ООП з інвалідністю підгрупи Ав складі команди проєкту з використання малого гранту для надання соціальних послуг сім'ям з дітьми та дітям та/або послуг раннього втручання
- ID: UA-2026-09-04-012811-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301472
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ ТА СІМЕЙ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23252000ДК 021:2015: 85310000-5 Послуги з надання соціальної допомогиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15420000-8 Рафіновані олії та жири (олія рафінована)- ID: UA-2026-09-04-012805-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301471
ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шкільні меблі (Стіл учнівський 2-місний з полицею регулюємий по висоті 1200х500х640-760мм...×-
Шкільні меблі (Стіл учнівський 2-місний з полицею регулюємий по висоті 1200х500х640-760мм (зр.№4-6) квадратна труба /Каркас: Сірий, ДСП: Світло сірий та Стілець полозковий регулюємий по висоті 380х350х380-460мм (зр.№4-6) HPL, квадратна труба. /Каркас: Сірий, HPL: Сірий)
- ID: UA-2026-09-04-012803-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301470
КРИНИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04378161ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту дизельного генератора FGD 6500E3- ID: UA-2026-09-04-012804-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301469
КЗ "ПДЮСШ №4" ЄДРПОУ: 26399560ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -