-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Прилади звукової та візуальної сигналізації
Оголошено тендер
3 269 949.23
UAH
Номер:
3c7cb7941c4f42f58129d696d1b6498d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-006990-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління поліції охорони в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109168
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління поліції охорони в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109168
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
3 269 949.23 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Прилади звукової та візуальної сигналізації
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізації
Дата опублікування:
28.08.2026 13:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 269 949.23 UAH