-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Юридичні послуги щодо захисту прав та інтересів України під час розв’язання міжнародних спорів за участю України та інших суб’єктів міжнародного права, код ДК 021:2015: 79110000-8 – «Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва»
Оголошено тендер
350 000.00
USD
Номер:
f3f05c10b3be45f99e4655e5c72abd21
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-25-015897-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
350 000.00 USD
Конкретна назва предмету закупівлі:
Юридичні послуги щодо захисту прав та інтересів України під час розв’язання міжнародних спорів за участю України та інших суб’єктів міжнародного права, код ДК 021:2015: 79110000-8 – «Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва»
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів відповідно до підпункту 10 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
25.08.2026 17:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Юридичні послуги щодо захисту прав та інтересів України під час розв’язання міжнародних спорів за участю України та інших суб’єктів міжнародного права
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1401030 - Функціонування закордонних дипломатичних установ України та розширення мережі власності України для потреб цих установ
Сума350 000.00 USD